Recommended Posts

cao svima,zovem se bata,zaludjenik sam za brzu voznju,davno sam ukapirao da 'tesku nogu' na gasu podnosi samo bmw

moj prvi bmw je bio kockica '88 320 is ili mali m,taj auto mi je pokazao sta je zapravo bmw

posle je dosao e36 325i coupe '92,

zatim sam kupio e34 520 '96,odusevila me je izdrzljivost trapova i udobnost petice

onda sam naleteo na 535i '92 e34 koji se vodi na 2000ccm i mislim da je za danasnje vreme to idealan auto(mozda trosi malo vise).

hteo sam da ga prodam ali sam kupio dosta stvarcica za njega pa dok ga ne sklopim i vidim kako ide nije na prodaju.

imam za njega dinanov chip,pleteni izduv i dizne od m5

sta mislite da li je vredno truda stavljati te stvari?

ovo sam se snimao malo ali zao mi je zbog loseg snimka.obecavam bice bolje

ps praznine su trebalo da budu slike ali sorry,mora neko da mi pojasni kako to da izvedem

Link to post
Share on other sites

Pozdrav momak i slobodno ti to sastavljaj i ako ti nesto fali imam celog takvog za komadanje bas od 3,5 litara pa na PM

(uvek ga ugrej pa onda sviraj) a sto se tice dizni od M5 nemoj da se igras neces uspeti da ga uteras da radi fino na leru bez prepodesavanja vremena ubrizgavanja dizni. Na kraju ces morati da cackas protokomer i dovecete do iste situacije kao standard sa vecom potrosnjom benzina.

Link to post
Share on other sites

ma stavljao sam mu ja dizne,dobro je isao i radio korektno na leru ali potrosnja je bila extra,probacu chip i grane pa ako ne budem zadovoljan stavljam i dizne

Link to post
Share on other sites
a od delova mi fali zadnji spojler,i moj auto je mnogo visok interesovale bi me neke opruge

Spojler nema ali za opruge nije problem ali dalje molim na PM zato sto je ovde predstavljanje clanova a ne oglasi

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.