Novi clan E34 525i m20


Recommended Posts

Menjao sam svoj E34 520i m20 prosli vikend za ovu masinu.Srce mi je puno posto je moj omiljeni m20b25 ispod haube,ali krece problematika...naime momak sa kojim sam trgovao ni kapi ulja mi nije ostavio u autu i na putu do kuce zamalo da ostanem bez ulja tj. prokuvao mi je motor i auto nije vise hteo da upali do sutradan.Auto sam po sebi nije u losem stanju ima cak i solidnu opremu:elektricne podizace napred,siber manuelni,fabricko BMW ozvucenje sa visokotoncima u tabli,zavesicu za zadnju sofersajbnu i neki od predhodnih vlasnika koji su imali para da propisno odrzavaju ovaj auto je stavio original Remus zadnji lonac.Za pocetak par slika :)

IMG_0537.jpg

IMG_0538.jpg

IMG_0539.jpg

IMG_0540.jpg

Link to post
Share on other sites

Pazi za e34 imas bogatu opremu JEBALO MAJKU.Taj sto ti je prodao auto verovatno je vodio racuna o njemu kad nije imao ni ulja ni tecnosti u njemu..Nek JE SA SRECOM AUTO :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

Pazi za e34 imas bogatu opremu JEBALO MAJKU.Taj sto ti je prodao auto verovatno je vodio racuna o njemu kad nije imao ni ulja ni tecnosti u njemu..Nek JE SA SRECOM AUTO :angry: :angry:

Druze veruj mi vise kostaju moji zivci nego bilo sta na ovom autu :) Znas kako sam popizdeo kad sam video da kapi ulja nema u autu....sad mu dolivam ulje bilo kakvo da ne zariba i odmah kod Bate na Mirijevo da mu odradi mali servis :D

Link to post
Share on other sites