Recommended Posts

Imam jednu zanimljivu temu za vas!! :preved:

jel ste nekad bezali pandurima i sta je bilo???

ja jesam!!!bezao sam im 80 km i to sa JUGOM :)) a oni sa pezoima jedva su me stizali po gradu posto sam prosao kroz 6 crvenih svetala(nije za hvalu!)bilo je kao u filmovima!!a ja sam se sje.o kad sam izasao na auto put posto me je cekala jos jedna patrola 10 km nize!!!Jugo isao ko blesav!!na kraju su me uhvatili(predao sam se) posto nisam bas imao nesto i goriva a i uleteo sam u oranicu!!dobio sam 4 meseca zabrane i platio par hiljada dinara!!e da sam imao BENGULU??!! :pleasantry: pa i sa ovim dizelom sto sad vozim bi ih ostavio!!!:)

aj sad vi,da cujem... :D

Link to post
Share on other sites

bjezao nekoliko puta po lokalnimc estama vecinom sa autima bez papira i tablica jer nisam bio bas raspolozen da mi ih oduzmu ali dosad nikad uhvacen :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

ja sa 750 bezao interventnoj 2 puta posle su prepoznali auto ispred servisa prishao mi 1 lik pitao chiji je bmw, ja rek`o moj, on mi pruza ruq i kaze:

e svaka ti chas` toliko sam kretena jurio ali na budalu kao tebe josh nisam naleteo...

ja onako sav u chudu, poshto su nam momci iz interventne redovne mushterije a ovoga vidim prvi put, kazem: ne razumem...

kaze jesi ti bio onda u nedelju u ustanichkoj? tada sam se svega setio... reko jesam

trapove sam unishtio tada o lezeche i pravio specijalne efekte varnicama :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

bezao sam im jednom biciklom i vise puta sprintanjem :pleasantry: i ufatili me za ....malo :preved: za sada autom nisam imao prilike

Link to post
Share on other sites

Uuuuhhh, sta sam im ja radioooooo...

Vozio sam sve redom, od omiljenog Murcelaga, Nisana Skyline-a, Forda GT, Porshea GT i jos njih krsha!

Vijali su me i helikopterima!

Ali nakon 2 sata jurnjave... uhvate me...

E tada sam sjebo "space" tipku na tastaturi!!!

Link to post
Share on other sites

E ja sam isto bezao muriji sa 318 koji je radio na jedan cilindar. I bas isto pobegnem na auto put i oni pocnu da me jure novim BMW 540i i ja sam ih do Nisa jebao, malo usporim, oni se prime, taman me stignu ja zabodem gas i oni nestanu iz retrovizora i tako u krug. Onda sam se smorio i napicim ga da ih malo ostavim, onda stanem na pumpu da rucam i taman kad sam zavrsio dezert, oni stali na pumpu, cak su i UBPOK pozvali, pa hteli da me uhapse, a kad su prisli stolu, niko ne sme da me razoruza, znaju da sam zajeban. Napravili se ludi i otisli. Ja sam samo vikao za njima: Misevi Misevi...

Link to post
Share on other sites
Ej momci to nije za web da im priznamo sta smo radili i kako jer sigurno ima i neko od njih ovde

Da da da... Pouzdano znam da je murija postavila nekoliko clanova da pokusaju da otkriju ko vozi na plin bez atesta...

Link to post
Share on other sites

Bezao sam par puta

jednom sam prosao na crveno (novosadjani sigurno znaju taj glupi semafor kod bolnice,koji i nocu i bez potrebe radi) i ja ga tu prodjem u sred noci kad oni se tu sakrili i krenuse da me jure,ja bio sam passatom tdi,vijali me tu po ulicama oko hotela park i ns sajma,uspesno pobegao i parkirao auto iza zgrade i nista nikom......

nedavno vracam se iz grada i stanem da kupim cigare na treafiku i parkiram se u kontre smeru (to jest predjem u kontra smer,posto je sa te starane bila trafika i parkiram na cesti) tu nailazi patrola,neki mladji pandur i kurcevito pita "ciji je ovo auto".........."daj dokumenta ovo ono.....",ja satro krenem po dokumenta i samo po gasu,dok se on okrenuo,ja sam ga vec ostavio bez sansi ( posto se nisam morao okretati,bio sam u kontra smeru :pleasantry: ) i tako naivan jadan upalio rataciju i pokusava nesto.......

par puta sam ih iskulirao nisam im stajao,ali nisu hteli da me vijaju,uglavnom dok sam izlazio u La Chance (novosadisti znaju),dole malo nize u toj jednosmernoj uvek se nocu nacrtaju,samo okrenem glavu da ih nevidim ili da pricam sa nekim dok masu lizalicom......

Link to post
Share on other sites

Ja sam bezao samo jednom! Sa yugom 45!

Oni zaustavljaju, ja bez dozvole i jos neregistrovan auto... Poceli da me jure ali sam imao pocetnu prednost 200 metara! To je bilo dovoljno, levo, desno, levo... na parking mesto, izasao iz kola i zapalio pljugu! Prosli pored mene i zveraju levo desno... Naravno da me nisu provalili...

A inace nije istina da yugo ne moze u gradu da pobegne pezou 307! Preksinoc sam video kako je lik pobegao 307 u dimitrija tucovica!

Bezi lik sa nekim jadnim belim yugom, ovi ga odma stignu, on stane! Panduri da izadju iz kola a on pun gas levo pre kolone iz tog smera, ja ih pratio i cepao se! Posle nekih 10 min, ja odustanem! I malo kasnije vidim tog yuga na semaforu i lik koji je sav srecan, prica mobilnim i smeje se, a cujes sirene u pozadini (oni se jos gube po onim ulicicama...)...

Umro sam od smeha!!!

Link to post
Share on other sites
hahahahaaa a odkud vi znate da ja nisam pandur???!!:pleasantry:

kakvu zanimljivu temu sam dao!!!

ajde da vas cujem jos??

E ako jesi i oces nesto jos da cujes, imam ja da ti otpevam nesto:

Av av av av av av av av!!!

Link to post
Share on other sites
E ako jesi i oces nesto jos da cujes, imam ja da ti otpevam nesto:

Av av av av av av av av!!!

E, ajmo sad shinteri, oglasite se :pleasantry: :preved: :D

Link to post
Share on other sites