Recommended Posts

Apenac mi je zmajce... ne dajem ga ne znam za koji motor.... :))) sipem mu 500 dinara mesavine i navozim se ko covek. Plus, jedino niz brdo moze da dostigne 60km/h tako da i da padnem, mogu da prodjem samo sa sitnim ogrebotinama :)

Link to post
Share on other sites

Kakav mu je bio motor dok je bio kod tebe ?

Slusaj... Ja sam ga prodao sto sam morao. Inace bih ga ostavio za sebe sigurno. Od ulaganja je imao, dok je bio kod mene, prednji trap ( jabucice i selen blokove), da se zameni prednji desni far, atest na plin (ali koliko vidim, ovde je stavljena nova boca, ili se pa varam), trebali su amortizeri prednji da se zamene. E sad, ja sto sam ga prodao liku, on je tu nesto petljao oko njega, terao gde je stigao i pravo da ti kazem gledao sam kako jos vise upropastava auto, jer je lik automehanicar na losem glasu. Kroz mesec dana, kad sam video taj auto na kanalu, on je bio sve razbijen odozdo. Znaci rupe po patosu, pragovi itd... Doslo mi je da zaplacem. Sta je radio? Gde je isao sa njim? nemam pojma. Ako mu sve to navedeno nije odradjeno, auto ne vredi ovih para. Ja sam ga, posteno receno, kupio za 1200e ali je bio ocuvan. Sada... ne mogu to da kazem za njega...

Motor mi se pokazao super. Nije trosio gram ulja, isao je odlicno, trosio je 9l plina (verovao ili ne) ali posle onog sto je uzeo auto od mene, sad ne mogu da ti garantujem da je u onakvom stanju kao sto je bio kod mene.

Link to post
Share on other sites

Jos nesto... Cuo sam (nisam video, ne drzite me za rec) da je ovaj mehanicar umesto novih selen blokova postavljao kajle, cisto da drzi vodu dok majstori ne odu... Dakle, ako se neko, kojim slucajem od vas nadje u mogucnosti da pogleda auto, neka na to obrati paznju.

Kao drugo, multifunkcionalan volan nema sto se iz prilozenog i vidi. Svetla za maglu nisu povezana, nema ih kablovi. To sam pokusao da nadjem ali jednostvano ne postoje kabli. Child lock definitivno nema, jedino ako nije ugradio on u sta cisto sumnjam. Blokadu motora nema, ima blokadu paljenja na sakrivenom tasteru. Alarm nema, centralnu nema, elektricne prozore sam ja licno promenio jer ja sam ti vise mehanicki covek jer zbog jedne zice ko zna gde zavucene ne zelim da se kuvam u autu usred leta. Tonirana stakla nema (imao ih je ali sam ja to skinuo) i felne treba da se malo doteraju, imaju na jednom mestu skinut lak, tj pocele da se ljuste.

To vam je dragi moji sve ono sto auto nema a sta je u oglasu napisano da poseduje radi uspesnije prodaje.

Otvorite oci vi koji planirate da ga uzivo pogledate, znam iz kojih je ruku dosao. Ali opet kazem, dusa me boli zbog onoga sto sam video sta mu se desilo.

Link to post
Share on other sites