Recommended Posts

Desava mi se dok je auto hladan da secka u niskim obrtajima kao da zatrokira malo do 2-3 hiljade i posle probije i lepo radi,kad se zagreje radi lepo primeti se isto ali manje dosta.. M50 na benzin

Link to post
Share on other sites

kabal ili bombina resenje je novi kablovi i neka od bombina brljavi.

imao sam na mom 2.5 problem dok nisam nasao sta jebucka,,,u sustini ja sam stavio 6 drugih bombina i sve radi...

Link to post
Share on other sites

Ajde da se nadovezem na temu. Meni secka na nizim obrtajima kad je vruc motor. Vecinom posle nekoliko sati voznje. Sumnjam da su svecice jer ih nisam menjao oko 30 hiljada a troskara mi ulje...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Da ne otvaram novu temu,ugradio sam nov sekvent plin,i auto trza trokira u niskim obrtajima pucka na plin,a i slabo vuce u visljim obrtajima majstor ga stelovao 10x i nista i dalje problem,svecice nove,kaze da je problem u nekoj bombini,inace auto na benzin radi perfektno bez trzanja i stucanja.. Da ne kupujem dzabe bombine,kako mogu da ih proverim? jel dijagnostika prikazuje gresku bombine ?

Link to post
Share on other sites

vidi u kakvom su stanju vratovi(lulice)bobina.na kome je ostecena guma zameni.komad je oko 10e.

ako imas od nekog koju bobinu da pozajmis pa da menjas dok ne ubodes tu koja zeza.

ps.

otvori haubu u potpubom mraku da vidis dal seva ispod bobina.

Link to post
Share on other sites