Recommended Posts

Da li neko zna da li je moguce namestiti displej sto pokazuje kilometrazu.Izgubio mi je neke crtice i ne pokazuje kompletan broj.Skidao sam tablu i otvara.Kada predjem prstom preko displeja onda radi prikaz.Da li je otisao displej.Proverio sam onaj flet kabal i lepo lezi,tako da nije 100% slab kontakt?

Koje ulje bi mi preporucili za e34 2.0 24v presao 290000.U caletov BMW smo sipali BMW perfomace oil,kupili ga u Alone-u.Da li ovom modelu vise odgovara neko drugo ulje?

Pozzz

Link to post
Share on other sites

Sto se tice displeja, problem koji imas meni je resio covek u Minhenu a firma se zove Pixel feler.

Druga ekipa je iz Bremena a njihov sajt je www.tacho-bremen.de

Mozda ti ovo nista ne znaci jer su daleko, jedino sto mi ovde pada na pamet je Auto elektronika iz Tosinog Bunara.

Pozdrav...

Link to post
Share on other sites

Bembaristi pomagajte :prankster2: Imam stranca 518 koga bi mogao da uzmem.E sada zanima me da li moze sa njega da se prepakuje klima kod mene na 520i m50.Da li odgovara instalacija,pasuje li sraf na sraf?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Meni je stao dgitalni merac, ali samo gornji, dakle to mi stoji na 299960 km i ne pomera se.

Donji meri normalno i moze da se resetuje. Sta je tu problem ? Dali neko zna mozda da mi pomogne ?

Link to post
Share on other sites