Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima kluba

Evo i ja da predstavim svog prvog BMW-a

E46 KARAVAN 2003 20D 150 HP

Siva metalik

Oprema:aut.klima,trokraki mf. M volan,mala navigacija,automatsko paljenje svetala,samozatamnjivi retrovizor,senzor za kisu,elektro pomicni grejani retrovizori,siber-elekticni,xenon-fabricki,itd(fale samo kadice)

Kupljen u Nemackoj,promenjene plocice i prednji diskovi,uradjen mali servis,promenjen termostat i uradjene dizne.

Auto za prave ljubitelje voznje-nikako za one kojima je jedini cilj da se prevezu od A do B (njima je dobar i jugo jer ce i on odraditi posao).Uzivam u svakom trenutku provedenom za volanom i to je ono sto se placa kod ovakvog automobila.Posto sam malo stariji nije mi cilj da se sepurim sa autom vec postujem pravila foruma i predstavljam auto.

Unutrasnjost auta sam oblepio sa crnom carbon folijom a slike cu okaciti kad ga sredim skroz.Naime, udario me neki lik u prednji branik (isao je u rikverc a ja samo gledam i ne verujem i baaam).Nije mnogo ali me nervira pa kad to sredim idu slike.

E sad-----ako ne zamerate---procitao sam svaki (S V A K I)post o BMW E46 na ovom sajtu i nigde nisam naisao na nesto sto mislim da je jedna od najboljih stvari na automobilu za nase uslove-elem---niko da napise da li na ovakvom automobilu moze da se ugradi uredjaj koji prvo upali auto a kad alnaser ili alternator postignu pune obrtaje pali kratka svetla.To sam imao na Renault Megane-u ---prava stvar (i ne znas koliko dok ne probas) prekidac uvek na kratkom svetlu a ti se ne brines da li si ili nisi...Auto pali bez svetala tako da se ne opterecuje akumulator.Poludim kad svaki put moram da posezem za prekidacem--izludjuje me.Decko koji mi je to radio na Megane-u nece da prcka po instalaciji od BMW-a i to postujem a preko vas trazim nekog ko sa sigurnoscu to moze da odradi

Toliko za sada i molim za odgovor.

Link to post
Share on other sites

Super oprema, dobrodosao, cekamo slike kad bude gotovo to.

Vidis, to pitanje koje si postavio za svetla, mi je proslo kroz glavu hiljadu puta a nikad ga nisam postavio (nervira me kad upalim auto, ali dok se vratim i zaboravim), ali jedva cekam da i ja cujem odgovor :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta je PPali predpostavljam-mislim da bi moge zanimala cena i pouzdanost ugradjenog uredjaja a za kontakt servisa ili majstora -posalji ti meni na PP-MOLIM TE ako to nije nesto sto se kosi sa pravilima foruma

Unapred hvala

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta je PPali predpostavljam-mislim da bi moge zanimala cena i pouzdanost ugradjenog uredjaja a za kontakt servisa ili majstora -posalji ti meni na PP-MOLIM TE ako to nije nesto sto se kosi sa pravilima foruma

Unapred hvala

Link to post
Share on other sites