Recommended Posts

Hvala! Pa razmisljao sam vise puta o tome, ali namesteno je da migavci sijaju 50% jacine, tipa kao americka vozila, pa onda i ne deluje lose, pa ne znam sa sivim kako bi se videlo :)

Link to post
Share on other sites

Kao sto rece Dusan VR samo zmigavce i stopove i bice kao bombona, mozda kasnije i neke malo ludje felne i to je to...

U svakom slucaju auto ti je super sa dobrom opremom, u zdravlje da ti sluzi i mnogo km da predjes sa njim.

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi :) Nego imam jedan mali problem sa muzikom, u voznji samo mi se ugasi muzika odjednom, i vise ne reaguje ono dugme gde se pali i gasi muzika levo od ekrana, sve dok se ne ugasi auto i onda pocne da peva cim ugasim auto, i kad ga upalim opet radi u voznji, takodje pustim tv kad stane muzika i radi tv super ali nema zvuka.. A izvalio sam da zimi bas dosta dugo radi, dok leti bukvalno 1min posle pocetka voznje stane, ima li neko ideju sta to moze da bude? :)

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi :) Nego imam jedan mali problem sa muzikom, u voznji samo mi se ugasi muzika odjednom, i vise ne reaguje ono dugme gde se pali i gasi muzika levo od ekrana, sve dok se ne ugasi auto i onda pocne da peva cim ugasim auto, i kad ga upalim opet radi u voznji, takodje pustim tv kad stane muzika i radi tv super ali nema zvuka.. A izvalio sam da zimi bas dosta dugo radi, dok leti bukvalno 1min posle pocetka voznje stane, ima li neko ideju sta to moze da bude? :)

Zeza te pojačalo BM54, tj. modul sa FM tjunerom. Problem skoro svih BMW-a sa navigacijom. Mozes me pozvati na 0692810355 da ti sve objasnim.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10543742_10204130169721700_8319144_n.jpg?oh=3ba3a311668b5105b1873dade35e394d&oe=53D04339&__gda__=1406155236_2de40fe958db8584ba43501660702e9f

Poslusao sam sugestije, i stopovi sa belim migavcima su namesteni, jel zna neko sad gde mogu da nabavim prednje bele, i one bocne male isto bele?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Poz ljudi, desio mi se jedan problem malo cas... Pre neki dan sa stavio drugu turbinu na bmwu.. I malo pre vozim se po gradu, i dam mu javi gas, i samo se cuje kako prozuja neki vazduh mozda 2 sec trajalo FISSS, i stanem ja pored, i dam mu gas u mestu i puni turbina isto normalno samo preko 3hiljada obrtaja se cuje isto to sustanje kao da neko crevo pusta vazduh, sta bi to moglo biti?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...