Recommended Posts

Zbog dragih nam gostiju iz BG-a, skup je pomeren samo ove nedelje za 14,00 časova, na parkingu iza hitne, a posle odlazimo na jedno drugo mesto. Prvo ćemo da se upoznamo, zatim razmenimo iskustva , potom :D :D :drinks: i na kraju :dance2: :dance: :dance3: :dance4: :dance2: :dance: :dance3: :dance4: .

Nakon toga povratak za BG.

Uradili smo i flajere i sutra idu u opticaj po gradu.

Flajerkonacnonovi.jpg

P.S. I Ja idem za BG službeno na par dana, tako da ćemo formirati kolonu. :declare: :lol: :D :) :D

:D :D :D

Link to post
Share on other sites
Zbog dragih nam gostiju iz BG-a, skup je pomeren samo ove nedelje za 14,00 časova, na parkingu iza hitne, a posle odlazimo na jedno drugo mesto. Prvo ćemo da se upoznamo, zatim razmenimo iskustva , potom drinks: :D :D i na kraju :dance4: :dance3: :dance2: :drinks: :dance2: :dance: :dance3: :dance4: .

Nakon toga povratak za BG.

P.S. I Ja idem za BG službeno na par dana, tako da ćemo formirati kolonu. :declare: :lol: :D :) :D

:D :D :D

Vau, gosti iz BG, a gde smo tu i mi drugi, Borko Vrsac, ja SD itd. :dance: :D :D

Salim se, naravno, nego postoji za admine sa foruma jedan problem. Kada pocnem tamo da kenjam kako misle opet da me banuju :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Sorry :declare: :lol: :D for BG. For friends from whole Serbia. Sada je bolje .

Link to post
Share on other sites

Sicko dajes mi teme za razmisljanje! Parking - mali? Nista drugari, idem ja popodne do Nissal-ovog parkinga da vidim tamo sa cuvarima (valjda ne rade nedeljom), da se tamo skupimo. Ipak tamo ima i drag staza!

Link to post
Share on other sites

Meraklije jel se pripremate za nedelju da docekamo goste iz cele Srbije? :aggressive:

Ljudi moramo da se dobro organizujemo a i ljudi sa strane da nam potvrde dolazak.

Da vas cujem!!!

Link to post
Share on other sites

Ja sam juce malo kacio flajere (ustvari sve flajere koji su bili kod mene) na brisace bembarama ovamo kod mene u centru, i da vam kazem ima ih dosta (to do sad nisam primecivao).... :) :pilot:

Najbolje je to sto sam se kod jedne svetlo plave E34-ke (sa nekim prednjim spojlerom) zaleteo da zakacim flajer kad ono neko me preduhitrio.... :aggressive: :angry: :bomb:

Link to post
Share on other sites