Recommended Posts

Da li neko zna mogu li se poruciti nove alu felne istog proizvodjaca i modela 2x18" + 2x19" recimo model replika m6 :pleasantry: i koja je cena?

Link to post
Share on other sites

18 130e, 19 ne znam, kad ideš kod Ostoje, produži prema novosadskom auto putu još 300-400m i sa suprotne strane ulice je vulkanizer koji prodaje felne, on može da ti završi replike.

Ja bio danas da vidim ima li šta, slab mi bio izbor polovnih...

Link to post
Share on other sites
18 130e, 19 ne znam, kad ideš kod Ostoje, produži prema novosadskom auto putu još 300-400m i sa suprotne strane ulice je vulkanizer koji prodaje felne, on može da ti završi replike.

Ja bio danas da vidim ima li šta, slab mi bio izbor polovnih...

Gazda je Zoran 0655555037.

Link to post
Share on other sites

Misicu, ma ok ovo, znam za ovaj sajt u SLO, al dzaba kad je to u SLO.... znaci na ovaj broj sto je M Look postavio mogu da dobijem gazdu tog vulkanizera koji prodaje replike M6 po tako niskim cjenama???

Link to post
Share on other sites

Neću. Mislim moram tako da bi ti poverovao da je to to.

Ako ti kažem 115eura ima 50 pitanja da mi postaviš, a ovako će ti biti samo jako povoljne... :P

Link to post
Share on other sites

Nije mi smor, svaki put ti napišem al ti druže ne veruješ.

To je taj broj što je Igor ostavio, pitaj.

Mada bolje da nađeš šemu ko vozi autobus ljubljana - podgorica pa da lepo napraviš posao. Ili da saznaš ko ide ili živi tamo, da mu pošalješ lovu da ti kupi, pa ti pošalje busom.

Mislim da će te dovoz koštati 50ak eura.

Kupiš tamo i gume da ne brineš, sve bude kako treba.

Link to post
Share on other sites

Bas si uporan.

Na primer, imaš nekoga ko studira u Gracu u austriji. Dolazi povremeno kući, ima BMW. Okačiš mu čelične felne, ode tamo, stavi na auto novo i doveze se sa tvojim 17icama i čeličanama u gepeku...

Jbg, snađi se.

Onaj moj ortak što prodaje 530d i 330Xd ima predstavništvo svoje špediterske firme i u sloveniji, non stop ide tamo.

Svako ima nekoga ko može da mu pomogne...

Ako nemaš, to je bez ljutnje malo čudno...

Link to post
Share on other sites

Ljudi,pa vi ste dole u Srbiji, to se u srbiji bar lagano nabavlja :P)), Kradu se kola na veliko, a ovaj napravio frku oko 4 felne hehe :)))

Salim se ja malo, ma da se moze probati :)))

Ovde u kanadi je to jednostavno, odes do auto kuce BMW, oni ti daju felne sa gumama, oderu te k'o idiota, i svi na kraju srecni hehe.

Majbolja opcija i meni najsavrsenija varijanta, vidis na necijem autu felne odes i pitas ga ima li racun za iste, ima, e onda sledeca taktika, svidjaju ti se, odes das liku 200$ za osiguranje, i jos pride 200-300$ za felne, skines mu ih preko noci, on prijavi ukradene, i dobije pare, koliko su felne vredne.

Ali u tvojoj situaciji to nisu bilo koje felne, ti hoces M6, samo mogu da kazem srecno, sto se tice trgovine dole nisam u toku.

Link to post
Share on other sites

Diznilend.

Koliko dugo živiš tamo?

Ako nađeš jednog čoveka da ti to uradi tamo i to za te pare, čak uopšte da ti to uradi za bilo koje pare to mora biti Mickey Mouse...

Ccc...

Link to post
Share on other sites

Kako kako?

Pa lepo ima oči i link i sve piše.

Najbolje da nađete neka posla u Sloveniji.

Zeleni karton nije preskup verovatno, a vama možda ni ne treba viza za razliku od nas i tako...

Link to post
Share on other sites

Misic, zivim 10 godina ovde.I u tih 10 godina sam se vecinom bavio prljavim stvarima, tako da su mi felne najmanji problem.Imam jednog ortaka, u sred belog dana je skidao felne sa nekog Mercedesa, tako da nije problem.A za te pare, kako mislis za te pare, pa to je realna cena.Ovde nisu abnormalne cene kao dole kod nas, samo sto za razlika od nas dole, ovde se moze zaraditi i kupiti nesto, na crno, sa racunom, nije bitno, i da kazes super, da nebude u mamu mu j***m puk'o sam svu kintu, sta cu sada ili mamu mu j***m al' je skupo.

Tako da je to sto sam ja rekao, nesto realno, sto se ovde desava svakodnevno.

Prosle godine sam jednom Mexikancu, dobrom drugaru, dig'o felne i muziku iz auta, k'o veli nestalo preko noci, on ujutro prijavio u osiguranje, murija na istragu, al' bez uspesno, te iste felne su sada 1300km odavde, i bog i vrag zaboravili da se to uopste i dogodilo, a muzika ,CD plejer, 2 sabufera i pojacalo, skupljaju prasinu kod ortaka u spajzu.

Ovde je sve moguce, samo treba znati.

Link to post
Share on other sites