Recommended Posts

Na pomenutom automobilu imam problem, a to je da je posle zamene neke slavinice koja mi je otisla i cureo mi antifriz,reseno curenje ali sam onda primetio da mi auto gubi tecnost.Bio ovde kod dva majstora da ga gledaju i problematika je u tome sto nigde ne kape da bi se videlo,ne mesa sa uljem,ne dimi i ne baca paru na auspuhu,tako da neznam sta da radim i kako da resim problem.Auto vise trosi tecnost kada se vozikam po gradu nego na otvorenom.ali za nedelju dana dosipam jedno 300 gr vode.Takodje i na pumpi i cepu ne pusta.Jel imate neki predlog gde bi mozda jos to moglo da pusti ili ako je neko imao slican problem da bih to preneo majstorima.Poz i hvala

Link to post
Share on other sites

Hvala,opet danas oterao kod drugog majstora,gledao ceo dan,vratio mi auto i kaze da nigde ne curi i da mora glava da se skida,menja dihtung i tako to.Ima li neko misljenje da li ja to mogu tacno utvrditi ali da krenem da radim,koliko to moze izaci na pare i sta se sve tu radi kada dodje do ovakvog problema

Link to post
Share on other sites

300 evra ako ne kupujes glavu vec radis tu, a 500 evra ako kupujes. Ja sam to radio na mojoj e46. Imao sam iste simptome. Glava je pukla na dva izduvna ventila i nije mogla da se vari.

Link to post
Share on other sites