Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuuuuuuuu,kako mu felne stoje,najaci e46 karavan sto sam video kod nas

daj malo slika entrerijera

Link to post
Share on other sites

pa neznam kazu touring ide od 2000 kao restajling ako ne verovatno je prednji kraj zamenjen delovima restajlinga uglavno pravo je 2000 i pravih je presao 115500 km stigao je iz Italije i kao zaljubljenik u bmw-a neide da ga dam u oglas a da pre toga ne pokazem vama kako mi vidimo stajling trojke karavana i da se razumemo felne nisu samo stavljene i to je to tu su distanceri oruge amortizeri da se dovede u stanje da nekaci nigde jer malo trojki sem M nosi 19 -ice a pogotovu karavana! stavicu ovih dana slike enterijera i hvala svima na lepim komentarima jer prijaju posle toliko ulozenog i truda i novca!

Link to post
Share on other sites

Restajling model nije nema boga ili su menjani branik blatobrani farovi i hauba ,moguce da je imao predjni udarac pa je sve ovo menjano jer zadnji farovi cini mi se nisu restajling,malo mi je i konjaza sumnjiva jer je restajling isao sa 150hp .

Sto se ful opreme tice a ne vidi se unutrasnjost ,spolja nema ni henon farove sa pranjem ,to je sto se mene tice prvi uslov za e46 da se kaze da je ful ,zatim mora da ima aut. klimu,cd plejer,trok. multifunkcionalni volan,sve podizace da bi ja prihvatio ful opremu, mada tu ima i m vesanje,m spoljni paket,volan sa sutalicama za menjanje brzina,koza,siber,grejanje sedista,navigacija sa tv funkcijom,profesional muzika sa h&k zvucnicima,blututh uredjaj za handsfree telefona,sportska sedista sa anatomskim pizdarijama . . . . . . . .

Link to post
Share on other sites

super autic,ja obozavam trojku,a i felne su extra. Koliko su bile para ako nije tajna? A slazem se da ovde ima nekih koji ostavljaju tako glupe komentare,da je bolje da ne pisu nista nego tako nesto glupo. Svako ima svoj ukus za auto i o tome ne treba raspravljati :preved:

Link to post
Share on other sites

nove felne i gume su bile sa svim namestanjem oko2200 eura,auto smo sredjivali za sebe ne za nekoga drugog tako da me komentari sa dozom provokacije ne zanimaju za nas ukus je ovo sto imamo sasvim dovoljno ful,i jos jednom kazem mi je tako vidimo, ne sa polijesterskim branicima, sa felnama koje lice na radkapne,nista prebudzeno nadrndano vec nesto skromno ali da odaje svoj jedinstveni stajling ali opet se zahvaljujemna svim komentarima pea bili oni ovaki ili onaki!

Link to post
Share on other sites

ja kazem ono sto vidim mislim da je malo visok zbog ovih 19ki mozda da su isle bbs-ice 18ke spasio bi 1000eura i bila bi puuuno udobnija voznja.

Usput auto uopste nije ruzan . . . .

Sto ga prodajes ako si ga za sebe sredjivao i tolike pare dao na felne :preved:

Link to post
Share on other sites

Brate sa cenom si preterao,nemoj da ti se ljudi smeju,sta bi ja trebao da trazim 20.000 eur za limuzinu 3 godine mladju?

Skini felne i prodaj ga,lakse ce otici,ovako da pokusavas da vratis pare koje si ulozio za felne,gume,vesanje,ne vredi.....a jos i da zaradis

svi mi volimo BMW,al ne treba preterivati....

Link to post
Share on other sites

Koje bre vešanje?

Daj bre, okačili felne i one legle ko budali šamar, šta da spuštaš auto sa tolikim točkom?

Ako je spušten radila je brusilica united...

Vešanje...

Ccc...

Link to post
Share on other sites

pa ljudi uopste nejurim da ga prodam i cenu sam lupio bez veze i nemoram uopste da jurim da povratim pare jer me je na italijanske table kostao 5550 eura i sa carinom svim sredjivanjem i tockovima izasao me 9500 eura naj realnije je da vredi bar11000 mislim za toliko imam kupca,ali cu ipak jos voziti a ta smesna cena ce stajati pa ko zna..............................

Link to post
Share on other sites

Pa nije ti to losa ideja, da se neka budala upeca, ali ko je u tom fazonu da se nalozi na felne, uzece neku trojku limuzinu sa vrh felnama i platice je u nagorem slucaju 13.000 eur, a ko hoce karavan jer mu treba veliki auto i ko hoce da kupi karavana jer mu treba da nesto prenosi, tesko da ce da uzme kola sa 19' felnama... Jednostavno taj auto tesko da ima kupca ako ostane ta cena i te felne na njemu...

Inace i snaga mu nije na zavidnom nivou, ipak 136 ks nije mnogo!

Meni se licno auto vizuelno dopada ali nikako ne bih pazario takva kola. I vidi promeni to u oglasu da je u fulu, doci ce na kraju neka budala da ga pogleda da bi ga kupio (i to ces se opako nacekati) i kad dodje i misli da je auto full fullova i vidi da nije ni blizu fulla... Pomislice, kad ovaj za tako ocigledne stvari lupa kakav li je tek motor i ostatak auta!

Bice siguran da lupetas i da auto uopste nije tako dobar kao sto pricas!

To sto kazes neka stoji u oglasima nije mi hitno, pa svako ko vidi da auto dugo stoji u oglasima mislice da je neko sr*nje jer ga niko do sada nije uzeo a full fullova je i kao vrh felne...

Losa ti je prica, inace meni autic sasvim ok izgleda!

E da i ja mislim da je auto lupan pa je ceo prednji kraj uradjen u restajling! To ce videti svako ko se razume u BMW i ko se malo raspita, a BMW ne uzimaju bas indijanci, pogotovo ne karavana! Ko hoce da se folira kako vozi BMW za te pare ce da uzme 320 Ci i onda moze mnogo vise da se qrci!

Bez ljutnje, ali ovo je moje misljenje!

Pozz

Link to post
Share on other sites