Recommended Posts

Da li ima BMW 530d 2000god e39 manuelni menjac one klapnice u usisnoj grani sto znaju napraviti problem kad se usisaju u cilindar? i dali ima razlike u usisnoj grani izmedju automatskog i manuelnog menjaca??

Link to post
Share on other sites

uostalom to mozes i sam da vidis ako zavuces ruku ispod usisa i sagnes se i pogledas sam. treba da ima sipka koja otvara klapne, ako vakum ventila sa vakum crevom, akoo imas sve to lako se vidi onda imas klapne

Link to post
Share on other sites

uostalom to mozes i sam da vidis ako zavuces ruku ispod usisa i sagnes se i pogledas sam. treba da ima sipka koja otvara klapne, ako vakum ventila sa vakum crevom, akoo imas sve to lako se vidi onda imas klapne

nije moj auto od druga je,interesuje me inace na 530d e39 jel ima.

Link to post
Share on other sites

po katalogu nema klapne, ali moj savet je da se pogleda vizuelno vidi se lagano da budes siguran 100%

ako si u bg javi se to je minut psola da se baci pogled

Hvala ti,pogledacu sam inace nije on odavde daleko je iz drvara je videcu mu ja to je 20 min posla :) sve u svemu hvala ti :)

Link to post
Share on other sites

po katalogu nema klapne, ali moj savet je da se pogleda vizuelno vidi se lagano da budes siguran 100%

ako si u bg javi se to je minut psola da se baci pogled

jel mi mozes poslati taj program gde proveravas to taj katalog ? :) trebace mi inace za moj bmw.

Link to post
Share on other sites