Recommended Posts

  • 2 months later...

Cao ljudi pozdrav svima... potrebna mi je pomoc vasa.... imam problem sa Benkom naime o cemu se radi... Auto se prilikom voznje ugasi i istrumenta tabla poludi kao da izvrsi test pola lampica se popale i posle ugase... kada se vrati kontakt i ponovo startuje auto radi noramalno,do sledeceg puta ....

Provereno je sve zivo i moguce kod profi elektricara,od svih releja,do pumpe u rezervaru,ispod sedista,glavne pumpe... dizne,pritisak goriva,sve je u najboljem redu i auto ide odlicno vuce ne dimi,pali i vruc i hladan sve je kako treba sem ovog gasenja i table.... neki majstori mi kazu da je moguce otisao zenzor na radilici,neki drugi kazu nesto drugo.... molim prijatelej da se jave i ko je imao slican problem pokusa da objasni ne bi li lakse sredio kola :)

hvala unapred....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na svom autu imam po 20mm i napred i pozadi...

ET felni mi je 47 (-20distanceri) to je 27

i to je ispod granice jer za e46 je minimalan et 30 (po nekim fabrickim normama)

Ipak mislim da bi 25 mm pozadi bilo mnogo, mozda bi kacile gume u rubove ako pozadi sednu dve osobe...

Link to post
Share on other sites

Problem je sto ne znam et na felnama ... Ja hocu da mi kraj ruba bude u ravni sa gumom i napred i pozadi... da ne prelazi,i da ne bude uvecen... ne znam jeli pametno sublerom da izmerim...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...