Recommended Posts

znaci ovo se stalno ponovlja:

kad ga u prvu nabodem cvrsto (do~4000rpm) znaci da ga bas izvucem (dodje mi ponekad :prankster2: ) i pritisnem kvacilo, menjam u drugu brzinu oseti se bas jak trzaj i cuje se tup udarac ja bih reko u zadnjem trapu i to se desi pre nego sto promenim brzinu i pustim kvacilo znaci sve se desava kad pritisnem kvacilo, ja bih reko u zadnjem trapu...

imam osecaj kao da je nesto nazad labavo ili ako mozda diferencijal ima svoje nosace mozda su oni, kad ga opteretim naglim ubrzanjem i onda pritisnem kvacilo kao da se to oslobodi i tad osetim udarac ili trzaj i to se bas cuje ????

gledao sam gumenu spojnicu izmedju menjaca i kardana (ko nova) o trapu bas nista ne znam osim da promenim stabilizator sto sam jednom i uradeo na zadnjem levom tocku, oba drzaca motora i menjaca sam promenio pre 6 meseci (stavljeni Lamforderi sva cetri) pri normalnoj voznji ovo se ne desava, automobil ne proizvodi nikakve vibracije tokom voznje pri bilo kojoj brzini niti buku ....

imao neko slicno iskustvo , predlog, resenje ???

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

bio napokon kod majstora, pregledao sve silen blokove na diferencijalu i nosacu diferencijala i nista, sve utegnuto i bez lufta, bili da se provozimo cisto da cuje o cemu se radi i on kaze da se mozda cuju sperovi u diffu mada ja ne znam dali je to moguce uopste niti sam siguran kakav dif imam sa sperovima ili bez... oteracu auto jos kod nekog majstora da pogleda, ima neko jos neki predlog???

Link to post
Share on other sites