Recommended Posts

Ljudi,imam problem koji me strasno nervira.. Prije 20 dana imao sa m problem sa paljenjem,ali sam ga odma` otklonio jer mi je bilo prsnulo ono malo crijevo za gorivo..Nego nebitno,prije 2 noci ja se pakriram da jedem nesto,vracem se kad ..Verglaj verglaj..nista ,verglaj verglaj,pa ga uhvati kao da se upalio ali opet nista..znaci upali i samo kao da izgubi snagu,ili samo vergla,treceg nema.I posle uru verglanja upalio je i 2-3 dana sve normalno,kad danas 3 puta nece da se upali.Normalno jutros upali i sve to,u podne podjem do frizera,opet ista muka!i to prebrodim,posle nekih 40 minuta pokusavanja,pa kad sam ga poveo na pranje u servis opet,pa kad sam se vratio iz grada,OPET!I svudje ostavim po sat vremena!Znaci lagano verglaj ne verglaj nista,pa svaki drugi put kao da se upali,znaci prestane verglanje i uhvati ono kao da je upalio,ali istog momenta se ugasi..I tako kako pokusavam,nekad ga ufati i upali..Sto je muka!??!

Edit: Zaboravih da kazem,e39 530d!

Link to post
Share on other sites

Rekao bih da nemas problema sa alarmom.

Ja bih isao u MP Auto ili kod nekog drugog majstora da ti skenira greske, jer tu mogu da te zajebavaju nek stvari:

1. MAF

2. Rilej pumpe !!

3. pumpa u tank !!

4. sensor pritiska nafte !!

5. nepovratni ventil !!

6. senzor bregaste

Koliko nafte imas u tank? Probaj da ga punis do cepa i uvijek da ga parkiras na nizbrdicu (motorom prema dolje).

Link to post
Share on other sites

vili,bice da je senzor bregaste,jer su samo 2 slova razlike u ocitavanju na komp. A mozda ovaj bugijev radnik nije to primijetio.. Jer mi je logicnije da je to senzor bregaste!A i brzo se mijenja:D

Link to post
Share on other sites

Pa da, samo jedan imbus saraf....

Znam da je to mana svih BMWovih motora ali ipak skenirajte ga jos jedan put, i provjerite dzek senzora usput :D

Link to post
Share on other sites
...A mozda ovaj bugijev radnik nije to primijetio...

To se i desava kad se ide kod "nadri" majstora. Servis koji popravlja golfove II i fiat-e ne moze popravljati BMW!!!

Link to post
Share on other sites