Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima i ljubiteljima BMW!

Nov sam ovde i posle duzeg razmisljanja resio sma da postanem vlasnik BMW X3. Pre 7 godina sam kupio prvi automobil bio je to Mercedes 124,posle toga sam imao Opel Vectru a pre 4 godine sam se razmisljao izmedju BMW 320 2003.godiste i Audija A4 isto godiste uzeo sam Audija. Pre par meseci resio sam da kupim nekog dzipa, Audija sam prodao i posle duzeg razmisljanja odlucio sam se za BMW X3 jedino nisma siguran da li da uzmem X3 sa motorom 2.0 ili 3,0. Radije bih kupio X3 2.0 zbog registracije mada mi ne predstavlja registracija neki problem i zbog toga zelim da pitam clanove koji su vlasnici X3 za savet da li je isplativo uzimati X3 sa 2,0 motorom da li ima nekih mana taj motor jer cini mi se da je mozda on slab sa svojih 150 KS za dzipa i takodje me zanimaju troskovi servisirnja. Mada sam cuo za oba motora da su extra zanima me kako se ponasaju posle predjenih 200000 km,auto bih posedovao neko duze vreme pa i zato gledam da ne pogresim i da posle 220000 km krenu kvarovi.

Inace auta koje sam gledao su 2006 godiste X3 2,0 ima oko 120000 km,a X3 3,0 ima oko 130000 km.

Unapred hvala.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...