Recommended Posts

...jbte, jeza, i te kako poucan materijal za mangupe kojima jos nije doslo iz dupeta u glavu...al stvarno, fotke nisu za svakoga...

...kome se ..ebe za sebe, dobro, ali neka razmislja o tome kako ce voziti kada ima nekoga na sedistu do sebe ili iza sebe...samo pamet u glavu...FUJ, KAKO JEZIVE SLIKE...

Link to post
Share on other sites

Poucno stivo i dobra ilustracija. Ovo treba pustiti na TV-u, mislim da bi se drasticno smanjio procenat nesreca.

Ne znam koliko ljudi znaju, ali pri brzinama preko 60km/h i udarom u nepokretnu prepreku, male su sanse za prezivljavanje, ne pomazu ni airbar-ovi, ni pojasevi, jer usled usporenja dolazi do prskanja unutrasnji organa. Prvo nastrada slezina, a nakon toga i ostali organi, ukljucujuci i srce i mozak. I kao sto rece Schnitzer: ne ugrozavajte ostale ucesnike u saobracaju.

Ako se nekom gine, lepo sedne sam u auto, vozi 250km/h, i kad dodje trenutak, nek gleda da potrefi neki nadvoznjak, pod uslovom da nema nikog u blizini!

Link to post
Share on other sites

Ma daj bre, serem ti se u temu!

Nisi bre normalan!

Zatvorite ovaj topic! Ovaj sajt nije namenjen za ovakve stvari!

NO COMENT!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Poucno stivo i dobra ilustracija. Ovo treba pustiti na TV-u, mislim da bi se drasticno smanjio procenat nesreca.

Ne znam koliko ljudi znaju, ali pri brzinama preko 60km/h i udarom u nepokretnu prepreku, male su sanse za prezivljavanje, ne pomazu ni airbar-ovi, ni pojasevi, jer usled usporenja dolazi do prskanja unutrasnji organa. Prvo nastrada slezina, a nakon toga i ostali organi, ukljucujuci i srce i mozak.

Zar nije na 90+?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.