Recommended Posts

Evo i ja das preCtavim jer tako treba jel'?

Ne bih mnogo davio (ne verujte u ovo...), a i nemam puno reći sem da pozdravim celokupnu ekipu sa foruma i kluba i da sam ovde da podelim/pokupim iskustva sa vama, ubijam vreme dok mi je dosadno i skrolam po forumu nalaktljen dok gledam kroz ekran... i naravno das družimo.

Zovem se Nikolaos Symeonidis (ono prvo mi je ime...), inače svi me zovu Grk. Živim na N. Beogradu, zavrio sam neke kole i tako to, trenutno ne zaposlen (ako neko ima neku vezu za negde nek javlja u inbox). Nisam ženjen, nemam dece jo uvek, a nisam ni peder mada to nikog ni ne zanima ali ovo je ipak tema za preCtavljanje.

Eto ne znam ta bih jo napisao, a i mrzi me da kucam i onako čisto sumljam... sumnjam? Kako se već pie... da će neko čitati ovo do kraja (mojne da rimujete..!) i velki pozdrav!

P.S: Poto sam imao malih problema oko registracije želim jo jednom da se zahvalim čoveku koji mi je izaao u susret. Znaće on o čemu je reč i verujem da će videti.

I zato se gubi slovo "SH" u tekstu?!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...