Palica pokazivaca smera F10


Recommended Posts

Kao sto u naslovu stoji, danas u voznji zmigavci otkazali. Taster za paljenje sva cetiri radi, dok pritiskom palice(levo/desno) nista se nedesava.

Svratio odmah do servisera, dijagnostika ukazala na palicu (ablender) pokazivaca pravca. Fora je u tome sto posle gasenja auta bude sve perfektno i sve radi......ali je dijagnostika zabelezila da se to desilo 2 puta. Dakle danas, nakon gasenja auta, lepo rade i nakon toga sam proveo u voznji jos 4-5 sati i nikakav problem.

Majstor rece da moramo da menjamo palicu, a ako to ne pomogne onda modul svetala.
Da li neko moze da prenese neko iskustvno, savet.....? Verujem da nema puno ljuda sa ovakvim problemom na F10(serviser kaze da sam prvi) ali bi dobro dosla iskustva i sa dugim BMW modelima, moze da koristi.

Sna li neko sta je SZL? To je u garanciji menjano, ovi iz ovlascenog kazu rucica menjaca, google kaze da je u pitanju modul svetala?

Link to post
Share on other sites

Da li je dijagnostikocan preko bmw dijagnostike i koje?to je moje prvo pitanje.

Ovo drugo trazi preko googla Bmw f10 520d SZL

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Bata ima original,ajde sutra cu malo da proguglam u vezi o ov drugog pa ako nadjem nesto zanmljivo javicu ti

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Kad sam kupio svoj bmw nije mi radio BC taster. Problem sam rijesio tako sto sam skinuo rucicu i rastavio je i zalemio neke zice. Mozda je takav problem i kod tebe da gubi kontakt jer vremenom se zice odleme.

Link to post
Share on other sites