Unutrasnja stop svetla ne rade


Recommended Posts

U pitanju je BMW e46 320d Karavan. 2003. godiste

Pojavio mi se problem sa unutrasnjim stop svetlima na lampama. Par puta je izbacivao gresku na tabli koja je nestajala da bi na kraju ostala non stop. Sva ostala svetla normalno rade ukljucujuci i poziciju, stop lampu i spoljasnje stop sijalice. Sijalice i osiguraci su ispravni. Jednostavno struja ne dolazi do unutrasnjeg stopa. Pogledao sam prekidac dzek kod kocnice, deluje mi u redu ali nisam imao cime da ga izvadim da bih proverio da li ima struje on .... 


Ako je neko imao ovakav problem bio bih zahvalan na savetu za resavanje. (nadam se da to ne znaci vadjenje enterijera i pracenje zice do zadnjeg stopa :/ )

Link to post
Share on other sites

A koji unutrasnji stop mislis? Unutrasnja svetla na gepek vratima nisu stop vec maglenke I rikverc svetla koliko mi se cini...

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Mislis na poziciona svetla?

Unutrasnja svetla na gepek vratima nisu stop vec maglenke I rikverc svetla koliko mi se cini...

Ako me secanje dobro sluzi, svetla mogu da se reprogramiraju (da im se zameni raspored).

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Na ulosku koji ide u lampu imaju tri sijalice [nzm da li raspored varira] meni je gore migavac, a donje dve lampe su pozicija i kocnica... na tim lampama rade mi samo kocnice sa spoljasnje strane, a ove blize vratima gepeka svetle samo na poziciji iako su sijalice ispravne... ne dobijaju struju, radile su kada sam kupio auto tako da nzm sta je moglo da se desi s njima....

slika je sa interneta, ali i meni ovako ova plastika izgleda, $_1.JPG 

u vratima gepeka su naravno maglenka i rikverc ... 

Link to post
Share on other sites