Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma stoje mu bruka ali ne zaboravi da su u Hrvatskoj mnogo bolji putevi nego kod nas...

pa da i to si potpuno u pravo , kod nas samo gledaj kad ces u rupu , a kao sto kolega iznad rece najbitnije je da ima konjica i onda je uzivanje pravo :D ... a sve u svemu auto ti je odlicno , al ipak makar 18" heheh..

Link to post
Share on other sites

Ostavio sam oglas.

2 BMW E36 POWER....Ako nekoga od njih znas licno, raspitaj se, bio bih zahvalan.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Bilo puno obaveza ... sto na fakultetu sto sa strane pa nikako da svratim, vidim jeste zivi :lol: :)

Nego, radio sam na autu, izmenjao par stvari pa cu postaviti par slika tamo iza nedelje.

Veliki pozdrav jos jednom za sve, odavno se nisamo qcali ... :prankster2:

PS : Je l' se jos okupljate kao ranije, sad sam u BG-u pa bih navratio ...

Link to post
Share on other sites

Zemo hajde daj sto pre te slike. Da vidimo novitete, a nadam se da cemo se videti u Uzicu na leto. P.S. Tamo sam rodjen.

Link to post
Share on other sites

@ leon... znam brate da si iz Uzica, trebali smo onda da se vidimo i u kragujevcu ali mi obaveze nisu dale ...

Ne mogu da postavim slike, nisu gotovi svi radovi, postavicu sledece nedelje kad opet dodjem iz Beograda ....

Ono sto je uradjeno i sto ce biti uradjeno nadam se do kraja sledece nedelje :

1.M-Look ( prednji i zadnji branik, pragovi )

2.Originalni xenonski farovi, sa socivima ( mislio sam da stavim Angel Eyes, al' nekako mi je fabrika fabrika )

3.Farbao sam haubu, krila i retrovizore, pomalo se obila farba od rizle pa zbog toga

4.Felne se farbaju i sredjuju jer su krajevi ponegde okrnjeni ( da bude to sve kako treba :) )

5.Distancijali, ne vise od 16mm ali moram da vidim za brezone da uradim ...

6.Zatamnjivanje stakala

Ovo sve treba da bude gotovo do kraja sledece nedelje, pa cu postaviti slike i mislim da necu vise dirati spoljasnji deo auta, izuzev mozda LIP spojlera pozadi :)

Link to post
Share on other sites

Maglenke, xenonski farovi ( sociva ) i zadnji branik lezu u sredu. Distancijali, zatamnjivanje i farbanje felni ostavljeni za ponedeljak utorak sledece nedelje.

Slike ce biti sad u petak :wizard: :e30:

Link to post
Share on other sites

Branike sam skinuo sa modela 2004 godiste, auto je malo vozen, u odlicnom stanju a coveka to ne interesuje. Dao sam moje, uzeo ove i doplatio.

Xenone isto, dao moje, doplatio i stavljam ove.

Migavce sam narucio nove fabricke, sa crnim oko narandzastog, posto farovi imaju crnu platformu unutra.

Razmisljao sam da uradim ovo sve novo ali je mnooogo vise para, a ovi delovi su stvarno novi i bez ogrebotine, a nisam hteo da stavljam replike.

Sad cu kod babica da odem da mi uradi xenone na dugim farovima i xenone u maglenkama, a ako sam ga dobro razumeo radi i prstenove pa cu gledati i to da uradim

Kad se ovo zavrsi, trebalo bi do prekosutra i u toku sledece nedelje distancijali i zatamnjivanje, uzecu jos lip spojler, i mozda kasnije led diode na stopovima.

A unutrasnjost radim za leto, uradicu CarPC da niko nece verovati kako izgleda sa unikatnim softwerom na kojem radim vec jedno vreme ;)

Link to post
Share on other sites