Recommended Posts

Sve je gotovo izuzev farbanja felni, distancijala i zatamnjivanja ...

Zovem babica za xenone u dugim svetlima i maglenkama cim mi da broj, to se uradi mozda i sledece nedelje ...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

25042009482.jpg

Gotovo je izuzev zatamnjenih stakala ( sledece nedelje ) i distancijala.

Slikao sam auto telefonom, pa sam napravio par bzvz slika, a sledece nedelje cu da napravim profi slike, na nekim lepim mestima, pa da okacim.

Evo jedne, cisto da cujem komentare :) :( :)

P.S : Levi migavac mi je jos u sivoj varijanti, stize u ponedeljak crni, nije bilo na stanju :(

Link to post
Share on other sites

@ BMW E36 POWER

Meni je na fabrickim bila srebrna i to mi je strasno smetalo, mnogo mi je lepse ovako crno ...

UUUUf ..... ne da mi se da napravim lepe slike, uspeo sam jednu i to nije nista posebno... :lol:

Ovih dana mi trebao auto oko 1. maja, pa nisam slikao, onda malopre odem na teretnu zeleznicku stanicu... taman postavim stativ i dodje neki kao cuvar, kao zabranjeno slikanje ... nekako ga ubedim da isqlira, napravim 1 sliku i pocne lepo da pada kisa ... maler bas :lol: :lol: :thumbsup: :( :( :( :(

Evo slicice ... jbg ...

dscf2197a.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pa zavrseno je manje vise sve sto sam hteo da uradim spolja ... izuzev vecih felni koje ne smem da stavim zbog AWD, i tamih stakala koje ne znam kako da stavim a da mi matorog ne cima murija.

Putujem sutra rano ujutru pa je ovo bila jedina prilika da slikam auto kako treba, pa ne zamerite sto su slike mracne.

Poslednje izmene na autu su Xenoni u dugim i u maglenkama, i CCFL rings ( Angel eyes, Predator orion ili kako god )... i naravno sve pohvale za Babica koji je sve to uradio.

Video sam da je u toku glasanje po modelima pa evo slika koje mislim da bi trebalo da ucestvuju.

predatororion.jpg

napred.jpg

Link to post
Share on other sites

I da .....

zamolio bih da se izbace stare slike iz Topic-a za potrebe glasanja i da se ubace ove....one su bas stare i bez izmena.

Veliki pozdrav

Link to post
Share on other sites