Опет несто руско


Recommended Posts

http://golgofa.ru/page9.htm

Овде можете наћи одговоре на многа питања, између осталог о препорученим и атестираним мазивима, компресији (оној у барима неко је назва динамичком), и другим спецификацијама

Хвала

Link to post
Share on other sites
http://golgofa.ru/page9.htm

Овде можете наћи одговоре на многа питања, између осталог о препорученим и атестираним мазивима, компресији (оној у барима неко је назва динамичком), и другим спецификацијама

Хвала

Teso daj nesto iz Zapadne Evrope,pusti me Rusa i tranzicije!

Link to post
Share on other sites

E to je razlika izmedju ruskih i vecine ostalih sajtova. na sistematican nacin dobijes ono sta trazis. Na drugima dobijes link za online kupovine - hvala. Misljenja i stavova amatera i zaljubljenika ima sasvim dosta i na nasem forumu. Druga je stvar da li zelis da citas i kopas, ja sve sto sam trazio sam i nasao. Posebna prica je sto nisam majstor i nemam problem da sve sto znam, odnosno nadjem i imam, podelim sa drugima.

Link to post
Share on other sites
Istina je da mnogo moze da se sazna..ali jedno je teoretisanje a drugo je praksa,treba sve to primeniti

Uvek se krece od teorije. Mene interesuju tehnicki podaci, karakteristike, opste preporuke i granicne vrednosti pojedinih parametara (potrosnja ovoga..onoga...i slicno). Kada, na primer, znas da je normalna kompresija recimo 10, onda moze i laik da tumaci podatke koje dobije sa dijagnostike.

Ovde recimo razni ljudi spominju razlicite vrednosti kompresije za M40...rus je rekao da je 10-11...dajte sledece podatke i zvanicne izvore...

Kakav je ono japanski sajt koji si ubacio? Ja sam mislila na onu nemacku literaturu koju imas....

Link to post
Share on other sites

Nemci su vrlo namazani,daju ti literaturu koju moras da kupis,ovaj forum je vrlo interesantan,govori se o ulju ali je na nemackom.Podaci o kompresiji se ne slazu sa stvarnim vrednostima,ko zna kako oni mere,koje je opterecenje isl.Moj 318i je imao fabricku kompresiju,isao kao nevreme,trosio jako malo benzina a ulje je satirao,a 316 1.8 je imao manju kompresiju,ulje nije trosio ali je slabo isao.Kompresija moze da bude dobra ako su dobre kompresione karike a ulje se trosi ako su mazajuce lose....

Link to post
Share on other sites