Recommended Posts

Pozdrav od Stefana iz Beograda. '83 sam godiste... vozim Alfu 166 2.5 V6 distinctive, ali s'obzirom da mi je i BMW u srcu, planiram da uzmem i E46 coupe ili cabrio, sestak naravno. U BMW sam se "zaljubio" neke 1993 kada je moj ujak uzeo E36 320i, to su bili nezaboravni trenuci, on je taj auto vozio 300000 km sve do pre par godina, zvuk je bio neponovljiv, a njegov je bio tako odrzavan da je i pred prodaju izgledao skoro kao da je iz salona, znaci tip top.

Link to post
Share on other sites

dobrodosao .... pozuri ....

Link to post
Share on other sites

Alfa se ne prodaje u svakom slucaju ;) ako budem dolazio u HN provozacu te u mojoj pa ces se uveriti u to da i Alfa ima svoju draz kao i BMW... BMW na jedan nacin, Alfa na drugi nacin. Cak ni svaki BMW nema identicnu draz. Imao sam prilike da isprobam i provozam E30 320i, E34 520i , E36 320i, E36 cabrio 328i, E39 (523i, 525tds, 528i), E46 320d, E60 530d, E65 735i i X5 4.8 csi prve generacije, i svaki ima onu posebnu sebi svojstvenu draz, na zalost M verzije nisam imao prilike da provozam, niti da se vozim u njima. Tako da ni BMW medjusobom nije toliko uporediv, svaki je na svoj nacin dobar (naravno ako je ocuvan i odrzavan) nije isti osecaj u "trojci" i "sedmici".

Iskreno najvise bih voleo za sledecu sezonu da uzmem E46 cabrio 325ci, medjutim ozbiljnu konkurenciju u mom dvoumljenju mu predstavlja Porsche Boxter koji nije mnogo skuplji za isto godiste...

Ako bih Alfu menjao menjao bih je iskljucivo za E60... ili za noviju Alfu u toj klasi (169 koji izlazi sledece godine)... u svakom slucaju neke druge marke u toj klasi ne bi dolazile u obzir (A6 potpuno drugi koncept, E klasa mi je za malo starije i za taksiste)

Link to post
Share on other sites

^^^ Pa...?

mislim da je najbolje zatvoriti ovaj topic, dovoljno je bilo za predstavljanje, ne bih da ulazimo u neko prepucavanje, objasnio sam kakve automobile volim sasvim jasno.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.