Recommended Posts

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=68761

Jao shto sad nisam pri parama uzeo bih ga odma, extra je za te pare, jos samo da je coupe, samo, al bez 3 vrata necu da cujem.... Al e36 je za sad definitivno u prvom planu meni, al kad ga budem uzeo, joj zivim za taj dan, prvo odma

m look, pa felne sa gumama, pa posle farovi, pa unutrasnjost, i naravno da ne zaboravim, motor neki, tako kao dzoni 2.7,

da posle bi doslo farbanje al neko profesionalno, bela alpinweisis ako sam dobro napisao. Moze da mi se smeje ko oce,

al tako ce i biti 100 posto... Jedva cekam, samo da polozim... joj ajde sto sporo ide vreme... brze to malo

Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo sto kazes, ali mnogo mastas. Jbg, ako nisi sad pri parama za 2 soma, kako li ces onda biti za 10 koliko ce te sve to izneti ako radis u etapama. Sta da ti kazem, ili se sredi odmah ceo auto i ne razmisljas ili jedno po jedno a u medjuvremenu odlaze neke druge stvari i nikako da ga napravis. U svakom slucaju lepo je imati viziju te ti zelim puno srece jer ce ti trebati. Ne shvati me pogresno, pricam o realnosti i zaista ti zelim sve najbolje i da ispunis svoje snove.

Link to post
Share on other sites

Hvala, al ja to moram ostvariti, a za pare, pare nisu problem, para nema, hehe sala mala, ma znash kako, skupicu ja dva soma, a keva ce mi dati josh, jel je rekla da oce da me casti, a ja reko namerno da mi kupi motor, a ona jao nemoj molim te kupicu ti dobra kola samo nemoj motor, ja reko nemoj da mi kupujesh kola ja ocu sam da zaradim, a ona kaze, pa mora

od mene i tate za 18. rodjendan neki pokloncic, ja reko aj kad ste navalili, hehe

Link to post
Share on other sites

pa za 2 soma neces naci ovakav e36 , tj neces nikakav e36 naci na domacim tablama ... ali zato kocku mozes da iskopas u jako dobrom stanju ....

samo ti radi i zaradi .... sto pre

Link to post
Share on other sites

Svaka cast Ixi NBG podrzavam tvoj stav jer se ja drzim onog "Tragaj i naci ces Zeli i imaces" Prosta stvar ako zelis da zaradis 1000 $ zaradices ih sigurno ali ako zelis da zaradis 1000000$ mozda ces ih nekad i zaraditi. Posto si naveo da nemas dozvolu znaci jos si maloletan ali nema veze bitna je ljubav prema BMW automobilima znaci kad zavrsis skolu nadjes posao kreces sa skupljanjem para i onda BMW u garazi. Jer bez ljubavi prema plavo belom znaku nema nista. Ni ja se jos nisam zaposlio ali garantujem cim krenem da radim odvajacu kintu za e36 ili e 34 zelim licno svog zaradjenog bmw-a u svom posedu ( ne da mi tata i mama kupe jer oni mi to ne bi nikada kupili kazu ide mnogo brzo :angry: ) ali kada dodje vreme za to...a blizi se......za najdalje godinu dana....

IxiNBG samo napred polako ali sigurno!

Link to post
Share on other sites

hvala hvala, uvek treba imati optimozma u sebi, jer kad se necemu nadas i u to verujes, i trudish se da to postignesh,

posticicesh...

@dragance, pa znam da nema sanse, al nikad se ne zna, pogotovo jos coupe koj je skuplji... Ali bice samo polako...

Link to post
Share on other sites
http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=68761

Jao shto sad nisam pri parama uzeo bih ga odma, extra je za te pare, jos samo da je coupe, samo, al bez 3 vrata necu da cujem.... Al e36 je za sad definitivno u prvom planu meni, al kad ga budem uzeo, joj zivim za taj dan, prvo odma

m look, pa felne sa gumama, pa posle farovi, pa unutrasnjost, i naravno da ne zaboravim, motor neki, tako kao dzoni 2.7,

da posle bi doslo farbanje al neko profesionalno, bela alpinweisis ako sam dobro napisao. Moze da mi se smeje ko oce,

al tako ce i biti 100 posto... Jedva cekam, samo da polozim... joj ajde sto sporo ide vreme... brze to malo

Maleni ovo bi mogao da gledas u garazi jer je stranac!

Link to post
Share on other sites

Pa ko da ja to nisam znao, nego samo kazem, smesna cena....

Link to post
Share on other sites

cena je previsoka .... posto su ovakvi stranci malo vise od 1000e .... doduse ovoga cupa godiste ....

Link to post
Share on other sites