pozdrav ljudi dobrih bmw-a!


Recommended Posts

ma ja sam dugo ovde u senci...elem, hteo sam da kupim DRAGANCEtov bmw i on ga je prodao meni pred nosem i sada sam ocajan...sta reci, iz Aleksinca sam, uploadovacu slike.Big pozzz za sve

img1196io1.th.jpgthpix.gif

Link to post
Share on other sites
ma ja sam dugo ovde u senci...elem, hteo sam da kupim DRAGANCEtov bmw i on ga je prodao meni pred nosem i sada sam ocajan...sta reci, iz Aleksinca sam, uploadovacu slike.Big pozzz za sve

img1196io1.th.jpgthpix.gif

pozdrav druze dobrodosao.... na najjacu internet loakciju o bmw-ovima u srbiji....

p.s. off .................. jbg moram ti reci da nisi jedini kojem je izmakao dragancetov bmw ali ti si verovatno imao lovu i ja sam se nadao da cu uspeti da ga uzmem ali jbg burazer je skucao brdo para tokom septembra (oko 3000 e) za neka polaganja tako da sam i ja izvisio a zarko sam zeleo takav bmw jos crni!!!! Jednostavno hteo sam njemu (bratu)ostaviti audija da on vozi a ja da uzmem dragancetovu e34-ku ali ne vredi............... tako da znas da nisi jedini ;) ali ozbiljno ti kazem :lol2: Valjda ce biti vise srece za par meseci.....nadam se....... :lol:

Link to post
Share on other sites

bas vam veliko hvala na ovakvoj dobrodoslici...iskreno nisam ocekivao sve ovo (nesto kao kod gl* amerikanaca: sey hello to laky:))elem, nadam ste da ste svi ok, BOKIBMW, ja ti brate jos osecam neku zebnju i imam onu podmuklu mucninu zbog onog bmw-a...vi ovde verovatno mnogo vise znate o tom autu a ja se napalio kao lud, uzeo slobodan dan za sutra da ide seljak u Bgd....ma strasno...stvarno mi nije dobro...

Link to post
Share on other sites

jbg druze i ja sam se iznenadio kad sam se uclanio na forum jbt pitam se kako nisam pre za 2 meseca sam ga procitao skoro celog .... da ne verujes kakvi sve likova ima ovo su pravi zaljubljenici tj. fanatici za bmw tj. svi smo mi inace ne bili ovde !!! Ali mislim da nijedan forum nije ovako dobro obradjen a da je posvecen nekoj marci automobila zasebno . Znaci BMW ONLY!!

Link to post
Share on other sites

Pozzzz. Nego daj malo o sebi, znaš ono, od oca tog i tog, majke te i te , rođen tu i tu .. Šala mala. :) :D :)

Link to post
Share on other sites

e vako...moj djed Bizmark od devericica ciji su kumovi njegove komsije pa njegova sestricna:)....sta reci, prosvetno lice sam, radimo u skoli i ja i supruga, imam dve cerkice, jedna 4 god. a druga god....'75 godiste sam i obozavam bembare...

Link to post
Share on other sites

Nice family. Nego pošto si iz Aleksinca, a mi u Nišu se svake nedelje okupljamo radi druženja, mogao bi da svratiš za vikend. Skupovi su popodne. Ako si zainteresovan javi mi se na 062235522. Ivan vampire: :) :vampire:

P.S. Do sada u klubu nismo imali prosvetnog radnika. Nadam se da se vidimo u nedelju.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.