Recommended Posts

  • 2 weeks later...
stoji u oglasima, i jos pise da nije stranac, a na NK table (zato je i 2200e).. :)

kolko sam ja informisan (a to nije mnogo), crna gora je odvojena drzava od Srbjie, prema tome, jeste stranac :rolleyes:

Jeste stranac?? Ali moze da se vozi normalno,jedino sto moze da se vozi sa nasom dozvolom to su cg table,I da nemas nikakvih problema..

Link to post
Share on other sites
Moram ovo da napišem:

Tip prodaje auto, pa ide sa forom ovde su ovi napaljeni pa ću da ga uvalim. Fora drug mi stavio slike. Da li ima takav primer, neverujem.

Nije mnogo prešao 230000, ima 253 hp, vozila ga sesta, netroši mnogo, ide 280 ( sa podignutom ručnom), M5 i.t.d.

Pogrešio je adresu neka ide na www.iskrenost.com :) :rolleyes: :preved:

Svaka cast druze sto si ga provalio...On i dalje fura fazon da proda auto i to bezobrazno...

Link to post
Share on other sites
Nerazumem te sta sam ja poceo,ti si sam postavljao pitanja i odgovaro na njih...

Ako treba da "crtam" evo "crtam".

1. Ovde su svi drugari,

2. Pregledaj malo forum pa vidi da o svakom modelu BMW-a, koji je izašao iz fabrike piše baš sve,

3. Upao si sa pričom da Ti auto ide 280 km/h, a to ovde NEPROLAZI,

- 535i M30 6 cylinder 211 HP, max.speed 230 km/h made 1988 - 1992 tvoj auto i

- M5 je do 1993.godine imao 3600cc, sa 315 KS, a posle 3800cc V8 sa 340 KS.

4. Auto Ti je BMW E34, od 3500 cc, a Ti si napisao M5 ( razlika između tvog auta i M5 je kao između fiće i juga),

5. Ljudi ovde više znaju o BMW-ima, nego neki radnici u farbici,

6. Ovde nema foliranja.

Mislim da sam bio jasan. Ovo nije samo moj stav, već svih članova kluba (to tvrdim 100%). :) :rolleyes: :preved:

Link to post
Share on other sites

Sto jeste,jeste.....Pa ni ///M5 ne moze do tih 280 a kamo li obican 3.5...za ovu izjavu-glavu u dzak,pokrij se i kazi da si lupio a da ne razmislis!!!!! :rolleyes:

Sto se tice kilometraze....230k-moze ali ne mora da bude puno,ali malo sigurno nije!!! :)

Link to post
Share on other sites

@see-Ovo nije mesto gde mozes i jednog coveka da prevaris po pitanju Bmw-a. Svi mi odlicno poznajemo "Bmw"! Zivimo za to! Sredi se malo i sve ce biti ok.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.