kako ste dosli do svog prvog bmw-a?


Recommended Posts

@ Riverman ili-ti Alen Delon :)....za 1800eur si 2005. godine kupio auto??? Hmmm....dobro si ti prosao :)

nik i dalje ostaje isti,uspomena na grad u kojem sam rodjen i ziveo 20 god.,jer kad sam trebao da smislim ime prilikom prvog ukljucivanja na net tamo neke 2004-e,prvo mi palo na pamet to.ovo oko delona,to je klasika,jer kad god se s nekim upoznajem odmah dodje ono....aaa,kao delon!btw dobio sam ime po njemu,keva bila luda za njim tamo daleke 72-e.jeste da nisam lep(ali nisam ni ruzan) kao sto je on bio,al sam zato umiljat hahaha!ovo oko cene je ispalo tako da me lik znao+doslo do nekog kurcslusa u kuci,i trebale mu pare da se sto pre otkaci od tazbine i preseli u drugu kucu!to je to!poz!

Link to post
Share on other sites
ps: bobane ...nema tamo slika ...verovatno je izbrisano posto im tu nije mesto .....

Znam :) sad sam video .

ali rekoh vec u nekoliko postova da moram da postavim nove slike jer

je autu od dana kupovine do danasnjeg izmenjen licni opis, samo cekam

lep dan i ne radan za mene da ga malo operem i da slikam pa cu se potruditi

da stavim i stare i nove slike pa da se sve to lepo vidi.pa da idemo dalje sa

sredjivanjem .

u jbt. ostavice me devojka definitivno :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pa odkud znam trebao mi je auto, nisam imao pojma sta da uzimam padalo mi na pamet sve i svasta. BMW sam dozivljavao kao skuplji i nikad nisam ni gledao cene za njih dok mi drugar koji je imao e34 pa e39 nije spomenuo onako usput koliko kostaju 34-ke. Krenuli da gledamo jedan u zemunu usput sasvim slucajno naisli na ovaj koji sad imam :)

sad kad pogledam dobio sam mnogo vise od prevoznog sredstva...

Link to post
Share on other sites

Isti dan kada sam u firmi potpisao ugovor za stalni radni odnos, otisao sam da se raspitujem po bankama

o auto kreditima.

20-ak dana kasnije sam digao svoj e34 na kredit, i time ispunio svoj momacki san...

Link to post
Share on other sites