Ceo Divx film prevodim kao Bombay filmice


Recommended Posts

Prvo pocinje sa kokicama i coca cola-om, pa onda... i tako smo se zaljubljivali. LJiljo ove nove generacije to nisu nikada dozivele. Bas steta. :prankster2: :preved: :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo posto se mnogi raspituju pa da podelim.

1. U utorrent-u:

Options->Preferences->Connections ima port used for incoming connections. I tu piše koji je port. (npr 52971)... Taj broj zapamtish (ili ctrl+c )

2. Otvoriš admin stranicu za modem. Ako je sve kako treba, admin stranica bi trebala da je ovde: http://192.168.1.1 (ako si povezan preko LAN-a) ili 192.168.1.2 (ako si povezan preko usb-a)... Ulogujesh se sa username:admin password:admin.

3. U levom meniju otvoris Basic->NAT->Redirect.

4. Stisnesh new

5. E sad... u local adress upishesh ip adresu racunara tvog. U Destination Port From upishesh onaj port iz utorrenta (tj. ctrl + v 52971 ). I Destination Port To upishesh isti taj port. Sve ostalo ostavish kako jeste, i stisnesh submit.

6. tools -> save and reboot . save pa submit pa reboot pa submit

7.sacekajte da se modem restartuje i skidajte sa full brzinom.

samo nadjite dobre torente Zdrave sa dosta seedera .

Link to post
Share on other sites

E ovako provera izvrsena, extra sve bez prepravki, sve se poklapa, e sad kakav je film, i kakav prevod....

Bombay filmici mu nisu ni do kurca, sve je lepo povezano i u kontextu, majke mi sam plakao, nisam verovao, zamalo da se upisam, koje su to prozivke, necu da pricam,da bi bilo iznenadjenje, ali neverovatno, ostao sam bez texa, ni jedna komedija mu nije ravna, :prankster2: :preved: :vampire: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

TOLIKO JE SMESNO, SKIDAJTE SVI!!!

Link to post
Share on other sites

Ortak i ja pustili kao da vidimo pocetak.... Koj crni pocetak, zaboli se mi i kao aj jos malo jos malo, i dodjosmo do kraja, vrh, obojica smo se upisali, pazi on koj ne zna o cemu se radi, i koje su prozivke na forumu, on je plakao, a zamisli sad ja koj znam....

Link to post
Share on other sites

Kako sam se ismejao....Citam leon-ov post o romantici, kokice, pa ruka na ramenu itd. onda odjednom CYBER bobans sa torentima, pa ctrl+c ctrl+v pa IP ADRESS, modem, ruter...pa onda Ljilja ploce, gramafoni, lepe pesme....pa onda opet cyber virtual download na full rapid speed....

Stvarno smo u kompletu otisli u virtual no contact wirtual reality modernog haosa...Jos samo bord komp. da nam ubace u glavu ili jos bolje da se rodimo sa bordom u glavi, pa onda ne znam jel ima sta dalje...hehe

Link to post
Share on other sites
Kako sam se ismejao....Citam leon-ov post o romantici, kokice, pa ruka na ramenu itd. onda odjednom CYBER bobans sa torentima, pa ctrl+c ctrl+v pa IP ADRESS, modem, ruter...pa onda Ljilja ploce, gramafoni, lepe pesme....pa onda opet cyber virtual download na full rapid speed....

Stvarno smo u kompletu otisli u virtual no contact wirtual reality modernog haosa...Jos samo bord komp. da nam ubace u glavu ili jos bolje da se rodimo sa bordom u glavi, pa onda ne znam jel ima sta dalje...hehe

:prankster2::lol::preved::lol::vampire:

placem,ovo je bolje od svakog filma :lol::lol::lol::lol:

Link to post
Share on other sites

Dosta spamova, ta vasha ljubav nema veze s temom :prankster2:

Skinuo sam film ali nemogu prevod, rapid mi udario blokadu i nemam drugo resenje,pomagajte. moxe i mailom ako neko moze tako da mi posalje.

Link to post
Share on other sites

Haha,gledao sam ceo film,poneke odvale sam vracao po dva-tri puta, odlicno uradjeno Damaruse svaka cast.

Steta samo sto nema malo vishe BMW-a u filmu i pitam se hoce li Dragance smeti ubuduce da zove taxi :prankster2: :preved: :vampire: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jel razmishljash o sledecem projektu?

Link to post
Share on other sites

znachi urlao sam od smeha dok sam gledao...

nisi normalan bre choveche...

aj ko iz bg ima spor net ili nekih problema sa skidanjem filma neka kaze pa cu da narezem na cd i ponesem na banjicu...

damaruse svaka ti chast...

Link to post
Share on other sites