Unutrasnjost mog BMW-a.


Recommended Posts

Evo kako sada izgleda iznutra, ima neke ///M sitnice, primeticete to i sami :), samo jos vrata da se zavrse, tj. jos se nisu ni pocela hehe, mislim na muziku u vratima, i gepek, ovo je za sada, ako ga ne prodam menja se sve iz korena.

Na jednoj slici ce te videti i malo brzine :) :D nisam mogao da odolim, pa sam ga razvukao, tu sam i vozacku izgubio :( .Svako zasto ima svoje jebi ga :) .

Poslednje dve slike su sve stvari koje nameravam da stavim u kola, hehe izgleda bolesno, ali tako bi trebalo i da zvuci :) :) :)

f8e83ae8.th.jpg

f9dd3tt8.th.jpg

fa9c3to5.th.jpg

fb813tc3.th.jpg

bmwsistemkv8.th.jpg

bmwsistem2xs8.th.jpg

bmwbrzinazt0.th.jpg

x1pohlit2mhcwszqyy4fyf2am7.th.jpg

x1pohlit2mhcwszqyy4fyf2am7.th.jpgp7090018th7.th.jpg

p7090017qi1.th.jpg

Za sada toliko, bicete obavesteni o novostima i progresu rada :) :)

Link to post
Share on other sites

Video sam kod tebe, izgleda super.Ja radim vec godinama sa tim fiberglassom, neznam eto kako se kaze na nasem, u Kanadi sam :D pa cu da iskombinujem nesto u vratima i gepeku, da neizgleda prazno.Sada idem na neku pijanku, a kada budem imao vremena onda cu da postavim neke primerke na kojima sam radio.Uzdravlje.

Link to post
Share on other sites

upicanio si ga svaka ti cast ,prelepo

Link to post
Share on other sites

Hvala Dragance, ma da kao sto sam vec rekao menjace se sve, sto se tice unutrasnjosti za sada je super.Da i bio je prije automatik, tako sam ga zamenio, i to je bila prva i osnovna stvar koju sam odmah hteo da zamenim.Evo jedan primerak, lep primerak na sta bi treba da lici sledece godine moj BMW, naravno ponavljam ako ga ne prodam, ili se desi nesto gore, pju, pju, pju daleko bilo.

http://www.cardomain.com/ride/2110426

Link to post
Share on other sites