Recommended Posts

dja mi se Harman Kardon, ali ona zuta lampica u levom uglu table te jako tuzno gleda... :prankster2:

i ja mislim da nije bash M technic..

Tako pise u Nemackim papirima koje sam dobio uz auto!

Danas cu da ga operem i da ga napunim do cepa a sto se tice mahagoni lajsni i njih sam hteo da zamenim sa karbonskim ali ne mogu nigde da ih nadjem!

Link to post
Share on other sites

BTW: Extra je po mom ukusu, i u pravu si pre karbonske, ali i hromirane lajsne bi extra legle.... Mada nekome se svidjaju upravo ove mahagoni... Sve zavisi....

Link to post
Share on other sites
BTW: Extra je po mom ukusu, i u pravu si pre karbonske, ali i hromirane lajsne bi extra legle.... Mada nekome se svidjaju upravo ove mahagoni... Sve zavisi....

Slazem se sa tobom mada to je sad vise stvar ukusa. Video sam na netu par lepih modela angel eyes farova za e46 tako da imam u planu i to da mu stavim kao i led stopaljke koje isto izgledaju bruka!

Link to post
Share on other sites

karbonske lajsne bi OK legle, a srebrne i ne bi bas jer je tebi sivkasta unutrasnjost, pa bi ga previse usivio unutra... pogledaj na e-bay mozda nadjes nesto.... ili negdje po otpadima neki slomljeni e46 ih mozda ima :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Neverovatno - covek je dao oglas, a kao da je opisao tvoj auto :) ...sem ovih zatamnjenih stakala (nisam zagledao da li su i tvoja tamna...).

Malo ili mnogo, zavisi od auta... Za tvoj verovatno jeste malo, ali ti ces to bolje znati od svih nas ovde. Pitanje je i ko zna sta je sa tim autom iz oglasa bilo, pa mu je cena takva.

Link to post
Share on other sites