najjaca felna!!!


Recommended Posts

evo da podelim zapazanje koje me je dovelo do sloma!!!godinama se lozim na felnu dotz hanzo koju mozete naci na ebay.de,nesto sto mom autu bas treba!!!i jutros je vidim na nekoj mecki i to plave boje!!!felna jos bolje izgleda uzivo!!nisam slikao jer i onako ne znam da postavim slike!!

Link to post
Share on other sites

I ja sam negde u prolazu video mecku, sa istim felnama, al ne stoj nesto, njoj... Meni BBS-ove, sve....

Link to post
Share on other sites

Vidio sam te felne na nekom Lamburdziniju zutome, zuto ofarbane i nisu ostavile neki utisak.Na prvi pogled kada sam vidio, bilo je ono do jaja, posle kada sam se malo zadubio gledajuci i nisu nesto posebno, ima felni koje stoje na svim autima a ima i onih koje samo na nekim autima super izgledaju.Sve je stvar ukusa.

http://lh6.ggpht.com/_ab5SA-_HHxo/SBTMn9N-...pE/DSC_0756.JPG

Recimo na ovoj 5-ici i nisu bas nesto, bolje bi mu stajale od M6-ce, cak i slican izgled imaju na prvi pogled.

Evo ja se palim na ove felne, ali sto duze gledam u njih sve dalje odmicu i gube smisao.

http://www.esodraggers.com/images/rm/garson.jpg

Volim one Borbet A felne ali ovde ih nema.

Hamann i BBS su isto super.

Link to post
Share on other sites

Jedna od najlepsih felni po meni borbet A

Stoji extra i na e30 i na e34. Verovatno i na novijim modelima, ali nisam imao prilike da vidim.

Prvi put kada sam ih video, delovale su mi nekako ruzne ali imale su nesto, u stilu da nekako u svojoj ruznoci zrace. Posle toga kada bi ih god video, odusevljavao bih se nihovim izgledom, dok nisam odlepio i shvatio svu njenu lepotu.

Sada po meni definitivno jedna od najlepsih felni.

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam za ruzniju felnu od Borbet A iskreno... Jeste da ona ima i jotazu i falc i sve to ali ne bi je vozio da mi plate !

Za bmw-a samo felne sa falcem i obavezno zadnje sire od prednjih, sve ostalo moze da izgleda lepo ali nije to to !

BBS CH mi se svidja mora da bude mnogo velika da bi izgledala extra recimo bar 19" :), isto i OZ Superllegera ...

BBS RC moze ali zadnja da bude sira bar 2J i vise i nravno da ima mnogo manji ET ...

BBS LM to je vec :vampire: , OZ Futura moze da prodje ....

BBS RS imam, volem i mazim svaki dan :vampire:

ima tu jos modela ali nisu za BMW, uostalom idite malo na felgen-man.de pa vidite :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ma borbet ja tata. Ja volim klasiku stari Borbet A, i nekako mi se vise svidja zatvoren model, tj, da prekrivaju disk. Definitivno Borbet A, ali bih rado posedovao i ove.

01wz9.jpg

w640.png

02iu3.jpg

w640.png

03nn9.jpg

w640.png

Link to post
Share on other sites