Recommended Posts

pri sklapanju mog e21 naisao sam na problem ,zbog sttavljanja vecih guma i felni radi se o 15 ,unutrasnji deo felne mi je kacio o sponu to sam mislio da resim distancerima ,elem ,skinem ja veceras alu felne 15 da ih spremim za farbanje i postavim staru felnu 14 kad i ona struze jednim delom o sponu ,pomislih kriva felna stavim drugu trecu isti problem a sa druge strane auta sve je ok, sta moze da bude problem dali je disk mozda kriv ,ili sta vec drugo moze da bude , napominjem da je auto bio udearen sa suprotne strane ali ne tako strasno menjao sam kompletan tra sa sponama od drugog e 21 sve je pasovalo straf na sraf,ili je mozda problem oko nosaca amortizera to jest glavcine ,nemam pojma kad okrecem disk imam utisak da ,ma siguran sam da disk pri okretanju malo kako da objasnim ne okrece se u osi leluja bem liga kako da objasnim ,sta to moze da bude...

Link to post
Share on other sites

elem ,problem oko dodirivanja unutrasnjeg dela spone cu resiti distancerima ali me ,pak muci ,to sto disk pri okretanju ne ide u jednoj osi nego oscilira tamo vamo ,moze li se tp manifestovati kao jak problem pri voznji ,auto nisam vozio sskoro sest meseci ,vozen je dok nije cuknuta leva strana ,i sa trpom je bilo sve ok

Link to post
Share on other sites

nista gore kad je covek corav ,elem resih problem ,a problem je bila nevidjena glupost ,kad sam vario nesto oko kosa ja sam verovatno slucajno zakacio co2 aparatom deo diska na koji lezi felna i tu je od vara ostala loptica tako da felna nije ravnomerno prijanjala o disk ,izbrusih to i sve je ok,BMW 528iA hvala na pomoci,kad si mi dao misljenje da je mozda kriv disk ,sidjoh do garaze da jos jednom proverim ,i nadjoh problem

Link to post
Share on other sites