e46 318ci Coupe '03


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugi auto. Stvarno su extra legle. Cista petica. Da li si felne kupio u Nisu?

Link to post
Share on other sites

Felne sam uzeo od momka sa foruma - "Transporter"

Da jeste video si ga u Porti danas , imao neke obaveze po centru pa da izbegnem parking servis i pauka :(

Jos trebam da nabacim Mpaket i zatamnjivanje i onda je gotov...

Link to post
Share on other sites

Pre svega ja bih spustio auto,te felge jesu dobre al nekako mi sad na tvom autu uopste nisu kako treba, (nisu dosle do izrazaja) vjerovatno zbog toga sto auto nije spusten. :lol: Ovako to treba da izgleda ;)

01ns0.th.jpg

24032008126vp0.th.jpg

24032008127cq9.th.jpg

24032008128kb5.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Shvati da 17" na e36, lezi kao 18'' na e46. Mislim da je i tu malo problem. A slazem se da je i do spustanja.

Link to post
Share on other sites

kod mene bi tako legle 19" jer tebi je manji polumesec nego meni .

Pogledaj koliko prostora imam na prednjem polumesecu.

a morao bi videti uzivo, jer moj auto je srebrn pa manji je kontrast.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sluzi me odlicno , mislim da je vrhunski motor 1.9 / 148KS . Taman ima snage da mozes da se zabavljas sa njim a troskovi odrzavanja su normalni.

Potrosnja u gradu je 8-10l/100km a ja malo ostrije vozim i po gradu, na otvorenom 8l/100 ako ides 140 . Mislim da je odlican automobila za one koji vole ostru voznju i nezele da sve pare potrose na odrzavanje auta.

Vozim ga ravno godinu dana. Sve je u savrsenom redu , samo redovan servis i to na 15.ooo km. Mada mora se imati na umu da sam auto uzeo od coveka iz nemacke koji ima 60+ godina i vozio ga je na samo autobanu 120.ooo km , auto je stigao u Srb kao nov!

Ako imas neka spec. pitanje slobodno pitaj.

Link to post
Share on other sites

cek, pa zar nisu ovo felne koje se vode kao model alpine ili shta vec gde god sam citao tako je pisalo, znam za to style pa onda neki br ali nisam znao da se i ova felna tako vodi . . .

Link to post
Share on other sites