Recommended Posts

bas dobar primerak petice,felne su za 10-ku.....sto nisi ubacio 2,5 a reg. kao 2,0...mislim da ti je to bila bolja kombinacija...i,da probaj sa M-ovim stopovima....izgledace brutalnoooo!!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemam zamerku petarda mi se svidja skrozzzzzzzz. svaka cast majstore a sto se tice motora i ja bi isto tako uradio.....jbg kriza brate....

Link to post
Share on other sites

Petica je VRH!!!

Buduci da ti jos uvek niko nije odgovorio zaa Banjicu,ja cu-Svake nedelje 19h na parkingu ispred sportskog centra Banjica...

Pa dodji da upoznamo i tebe i kola...

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Sbe pohvale za ovu AZDAJU a tek felne auuuuuu :) moj otac ima e34 525I 193ks ide kao besan i lepo ocuvan msm BMW je njegov zivot o_0 a i moj e36 je moj zivot zaljubio sam se u taj auto nego da neskrecem sa teme bembara ti je vrh samo napred aj uskoro cu otvoriti ja novi topic pa cu izbaciti slike ocevog BMW-a e34 za jedno 2dana da mi dodje sestra sa mora i donese aparat pa ce neka slikica da padne puno pozdrava iz kragujevca ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Ne znam kakve su trojke po ovom pitanju ali meni u petici nista! Samo sam izasao iz kola kao da sam ih parkirao...zaboravih, petica je odletela 30metara od mesta udarca.

Auto ide na prodaju + zadnja desna vrata kompletna (met crna sto sam spremio da menjam). Delovi ili ceo ovako videcemo kad zavrse procenitelji svoj posao.

Postavljam svoju evidenciju sto se tice auta, sta je radjeno, kada itd ako nekoga bude nesto zanimalo.

Samo da napomenem da je dif rezervisan za Misica.

Motor koga bude zanimao hocu da prvo dodje da ga cuje kako radi.

Auto moze da se vozi, samo je limarija otisla u k.... skroz.

Motor uradjen ....pise u evidenciji pre tacno koliko kilometara i sta je radjeno po kilometrazi i datumima.

Sekvent takodje, klima...stakla30% zatamnjena, soferka nova maj '09(zelena)

Itd...kad bude aktuelno javljam pa razmisljajte sta kome treba.

Za sada citajte spisak pa ako neko nadje nesto interesantno za sebe, eto.

Slike imate kako je izgledao pre sudara.

Naravno i ALPINA felne sa sve gumama, slikacu to posebno i detaljno pa cu postaviti.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.