Ko ovo moze da sredi?????


Recommended Posts

Tal lim ti nije ostisao. Na slici mi se cini da je samo zardjao. Uzmi cetku skini tu, stavi zastitu i kraj. Ako sam u pravu i nije istrulio, nemas razloga da ides limaru i placas dzabe, kada mozes to sam srediti.

Link to post
Share on other sites

uzmi cekic i cukaraj lagano po mestu koje je korodiralo ako pravi rupe znaj da treba intervencija ako ne ocisti smirglom sto krupnijom ,izgituj alu gitom on je dobar za mesta koja su korodirala ismirglaj i ofarbaj sprejom

Link to post
Share on other sites

cekic mora da bude sa ostrim vrhom,najbolje bi bilo da nakon ciscenja namazes antikorozivnim sredstvom ,

Link to post
Share on other sites

onda mu hiruska intervenicija ne gine,, treba iseci problematicno mesto ,koliko ja vidim na slici ne radi se o velikom delu , na to isto ubaciti parce lima dobro obrusiti da se nebi videli varovi ,i to je to ako imas co2 aparat 20 minita posla, dobro nakon toga treba gitovati smirglati i ofarbati

Link to post
Share on other sites

Mogu ti dati broj od coveka koji je meni sada radio auto!

Vise je nego pedantan i korektan. . .

A plus obozava BMW....

Lik se zove Dragan 0641165266, odradice ti to na brzinu a i posto mu je garaza prilagodjena samo za te radove mozes prici celom podu sa svih strana i videti da li ima jos neko kriticno mesto... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...