Recommended Posts

elem situacija je sledeca, veceras farbam alu felne za moje cedo,sve sam pripremio ali imam dileme

u kojoj boji da ih ogarbam , auto je ferari crvene boje ,srebrna metalik nije u opciji,

koja bi boja najvise odgovarala crvena kao karoserija crna ili bela imam sve tri boje samo jos ne mogu da odlucim koja je prava ima li neko neku sugestiju posto sam za uskladjivanje boja pravi papak

Link to post
Share on other sites

4bfa2eb9si8.jpg

ovaj auto nije moj ali je boja identicna, dajte bilo koji predlog nevezano za ove tri boje koje sam napomenuo

Link to post
Share on other sites

taman sam mmislio da sam provalio kako se ubacuju slike , a izgleda da sam jos corav kod ociju

Link to post
Share on other sites

rekoh ja u prvom pokusaju da postavim slike ,da na slici nije moj auto ali je boja identicna

Link to post
Share on other sites

upravo trazim po sajtu , ovom nasem video sam identicne ,

Link to post
Share on other sites
img82me8.th.jpg radi se o ovakvim felnama
Link to post
Share on other sites

evo ih gore, identicne

Link to post
Share on other sites

Zaje*ano za odlucivanje, vidi sa Mariom, On se covek bavi time i mislim da ce ti dati dobar savet. Jesi li sta nasao na NET-u, neke kombinacije sa njima? :e30: :lol: :vampire:

Link to post
Share on other sites

ofarbao sam ih u belo suse se sada,videcu sutrakad ih postavim ako mi se ne dopada kako leze na ovu crvenu boju ,prefarbacu ih ponovo u neku drugu

Link to post
Share on other sites

zaboravi crnu,izgleda kao da su celicne,a u boju auta je kao buvljaktuning.najbolje srebrena metalik, standard brate ili belo kao sto si vec ofarbao

Link to post
Share on other sites

morao sam barem kako ja na to gledam da uradim neki kontrast na autu,elem sta je u pitanju,svi koji imaju

starije modele bmw znaju kroz kakve vratolomije treba da prodju da bi se doslo do pojedinih delova , kod mog e21 najveci problem su niklovani branici ne mozes da ih nadjes kvalitetne pa da zemlju Srbiju okrenes naglavacke,posto nisam uspeo da ih nadjem ja sam postojece ismirglao i ofarbao u isto crvenoj boji kad sam farbao auto,plus su i spojileri crveni ,tako da mi auto deluje prilicno jednolicno sto se tice boje,mozda sam mogao da ofarbam u silver metalik, u svkom slucaju ako mu ne legnu kako treba u ovoj beloj , prefarbacu u silver metalik,sutra to jest danas kad ih namestim slikacu da vidimo kako se uklapaju ,jedno je kad ih ofarbas i drzis negde a drugo kad ih stavis na auto,ali i u ovom grmu leze zec ,da bi ih postavio treba da mi masinbravar zavrsi srafove za felne, posto stavljam 15 morali su i distanceri da odigraju svoju ulogu, a to samo po sebi zahteva i duze srafove,obeco je za danas da ce da ih napravi,ce vidimo ,sto bi rekli nasi

Link to post
Share on other sites

Sto se tice boje farbaj u koju hoces,mozes u dvobojno srce i obruc,a sto se tice tih duzih srafova zbog distancera,ne bi ti savetovao da stavljas te koje ti pravi masinbravar jer tvrdoca fabrickih i onih koje pravemasinbravari ili metalostrugari nije ista kao kod fabrickih i ako pukne sraf,bices u zescem problemu.

Link to post
Share on other sites
Sto se tice boje farbaj u koju hoces,mozes u dvobojno srce i obruc,a sto se tice tih duzih srafova zbog distancera,ne bi ti savetovao da stavljas te koje ti pravi masinbravar jer tvrdoca fabrickih i onih koje pravemasinbravari ili metalostrugari nije ista kao kod fabrickih i ako pukne sraf,bices u zescem problemu.

imas li neku ideju gde mogu da kupim fabricke

Link to post
Share on other sites