Gde se nalazi i gde ima


Recommended Posts

Kolege gde je relej ili automat ili sta vec :angry: za zmigavce, e34 520i (stalno mi lepi desni)?

I jel zna neko gde ima u Nisu da se kupe neki adapteri za brisace za E34?

Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Zasto trazis samo adaptere za E34????

Champion pravi brisace za E34 koji se ujedno pasuju na jos 1000+ automobila. U Nisu svaka druga radnja prodaje Champion brisace.

Mozes da odes u onu radnju ispod mosta kod auto pijace. Ako nemaju na stanju, porucice ti.

Link to post
Share on other sites

Ma video sam u Intereksu one brisace skroz "gumene" kao sa novijih automobila, pa se nesto lozim da ih stavim... A po radnjama nisam ni gledao...

Hvala i hvala...

Link to post
Share on other sites

Svratio sam da sipam benzin na Eurostar pumpi na Bulevaru i proverio sam ti za brisace. Imaju ih i na stanju, tako da mozes odmah da odes i da ih kupis. Champion je u pitanju i cena za kompletnu metlicu je 540 din po komadu.

Inace, pored toga sto pasuje na bar 500 (mozda i vise) modela automobila, pasuje i na E32, E46, E38, X5... Cak i na neke modele Bentley-a od 2002.godine i mladje....

A za jebeni E39 Champion pravi samo gumice i kostaju oko 1000 dinara i plus moram da ih budzim posle.

Tako ti je to, za X5 brisaci kostaju 540 din. a za E39 4500. din :angry:

Meni i dalje nije jasno sta je to toliko komplikovano na E39 pa da toliko kostaju i da postoje samo brisaci koji se specijalno prave za E39 i ne pasuju ni jednom drugom autu.

A i ovaj Champion,pored toga sto pravi brisace za sve moguce automobile, mislim da pravi brisace i za kombajne i space shuttlove a za E39 je napravio samo gumice.....

Jbg, kad sam maler... :angry:

Link to post
Share on other sites