Recommended Posts

Imam sledeci problem, kad ubacujem u rikverc rucica menjaca mi kaci onu plastiku okolo i bukvalno je pomeram pri saltanju u rikverc, znam da je bilo neke price na forumu kako se to resava ali nisam uspeo da nadjem pa ako neko moze da mi pomogne oko ovoga jer me bas nervira...

Link to post
Share on other sites

sve je ok sto se tice plastika, samo kao da je menjac pomeren malo ka vozacu, kad ga ubacim u 5 on ima malo vise praznog mesta na desno do plastike, a kako bih mogao da proverim te gumice, predpostavljam iz kanala ali da li je to nesto u sta sam da se upustam ili da ostavim majstorima?

Link to post
Share on other sites

kod mene se sve to klimalo a kod ubacivanja u rikverc je rucica pomerala celu onu horizontalnu plastiku oko rucice. uradio sam one biksne na poluzju menjaca kod strugara i sad je ok. nesto malo je kostalo bilo mi cudno kako sam otoliko ali od tad rucica menjaca nema onaj prazan hod levo desno kad je u brzini

Link to post
Share on other sites

Pazi sad,izvadi kozicu oko menjaca,pomeri onu gumu sto drzi sipku i pogledaj je li rucica prava...

Ko zna kakav je bio predhodni vlasnik...

Ja imam isti problem na svojoj kocki,samo zato sto je neka debilcina od predhodnog vlasnika uspela da iskrivi rucicu...

To ti govorim jer se najlakse proverava,ako nije do toga,onda pogledaj ovo sto ti kazu majstori...

Pozdrav

Link to post
Share on other sites