Recommended Posts

danas sam primetio da kada radi motor cuje se neki metalni zvuk kao kljucanje.jos cudnije je jer se ne cuje kada stisnem kvacilo.sta bi moglo biti ?drustvo dajte neki predlog odakle da pocnem

Link to post
Share on other sites

nemam pojma kakav mi je zamajac.imam auto vec 2 godine neznam da li je nesto menjano jer ubrzo posto sam ga kupio bivsi vlasnik je preminuo tako da nisam stigao sve da ga pitam.ako je neko skoro menjao druk lager,lamelu i korpu kvacila neka mi kaze cene za njih posto nameravam da sve to promenim

Link to post
Share on other sites

menjao sam ja set kvacila... 250e polovno kao novo, novo je cini mi se oko 400e, ali pitanje je da li je original.

plivajuci zamajac je najskuplja stavka 180e polovan dobar

Link to post
Share on other sites

zamajac ne verujem da je, on se ne cuje kada je na leru, kod mene se bar nije cuo a pukao je bio na pola, proklizavao je najcesce u trecoj brzini pri naglom ubrzavanju

Link to post
Share on other sites

ako prestane kad stisnes kvacilo onda ti se cuje lezaj u menjacu tj lager koji se nalazi na spojnickom vratilu

on je boljka na svim bmw-ovim menjacima pogotovo ako ti ranije nije valjao pliv.zamajac

naravno proveri prvo da li imas ulja u menjacu

Link to post
Share on other sites
@Bata...

kod mene je M40..koja je cena originalnih delova? A "nesto drugo" je, po tebi, sta?

orginal u nemackoj kosta set 195e a kod drinjaka to isto kosta oko 240 e

nesto drugo tipaMcArm ti je u radnji oko 8500 din

Link to post
Share on other sites