e36 325i 1995


Recommended Posts

image380iz7.jpg

w800.png

image379xi8.jpg

w600.png

image373av3.jpg

w800.png

Sad nije isti od pozadi, ima jos jedan auspuh sa desne strane :rolleyes: :lol:

Od opreme ima: klimu, kozu, podizace, siber, tempomat, grejace sedista, ceo ///M paket osim zadnjeg branika..............

I Miskove 18-ice :P :D

Link to post
Share on other sites

Jesi to nasao negde Lemi-jeve topove pa zakacio :rolleyes:

Super su mu legle felne i kao sto vidis staju bez problema...

Ja bi zamenio stopke i zatamnio stakla , ostalo nema potrebe da se dira i kad skupis kes da presvuces sedista !

Jbg ovo sto se desilo desilo se, napakujte to i idemo dalje !

Link to post
Share on other sites

Lep coupe nema sta. I jos 325... Sa gore nevedenim sitnicama polako, bitno je da je auto ovako extra. Daj koju sliku unutrasnjosti.

Link to post
Share on other sites

auto je extra,sto kaze ivan jos 325i,ima drug moj u nisu ovde zadnji m-branik,ako te iteresuje mogu da pitam koja kinta,

Link to post
Share on other sites

...lepsa je boja uzivo nije na ovim slikama lepo ispao !!! pogotovo sa providnim staklima i svetlom kozom unutra, samo jos malo nize ito je to ! ;)

Link to post
Share on other sites
auto je extra,sto kaze ivan jos 325i,ima drug moj u nisu ovde zadnji m-branik,ako te iteresuje mogu da pitam koja kinta,

ako mozes da se raspitash kolko je para, bice ti cope zahvalan ;) (ja ti kazem u njegovo ime jer smo najbolji ortaci)

i da, boja je mnogo lepsha uzivo.. :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites

znam ja taj auto od pre 5 - 6 god

ja sam hteo tada da ga kupim ali mi se nije svidjao,nadam se da je sredjivan od tada,

ako te interesuju mane koje su tada bile pitaj,ne bi da se pravim pametan,

sve najbolje,izgleda extra

Link to post
Share on other sites
znam ja taj auto od pre 5 - 6 god

ja sam hteo tada da ga kupim ali mi se nije svidjao,nadam se da je sredjivan od tada,

ako te interesuju mane koje su tada bile pitaj,ne bi da se pravim pametan,

sve najbolje,izgleda extra

koje su mu bile mane?

@KIZA

raspitaj se za zadnji branik, ako ti nije problem, hvala! :rolleyes:

kao sto vidite na trecoj slici gore, moj i Lemijev auto su jedan pored drugog, tako da slobodno odgovarajte njemu kao sto biste meni :dance3:

Link to post
Share on other sites