M20 320i Cabrio '88 - Krov


Recommended Posts

Kao sto je naznaceno u naslovu vozim navedeni BMW Cabrio.

Na autu bi trebao da sredim krov i gumice na prozorima i vratima da ne bi dolazilo do prokisnjavanja.

Da li znate ko to radi i koga bi mogli da mi preporucite?

P.S. Ako trebaju jos neke informacije o autu recite

Hvala unapred

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Moja preporuka: ne cini to! Ni sam ne znam koliko sam imao kabrioleta u zivotu, sitne popravke sam uspevao da obavim kod ovih nasih priucenih majstora, ali jednom prilikom kada sam bio u situaciji da menjam ceo krov, dao sam ozloglasenom Milosevicu da ga radi, tip ima supu - radionicu na Medaku. Ni malo nije jeftin, a krovovi su mu... Pa, tesko je opisati taj kvalitet, a ne opsovati. Elem, 2 krova mi je radio, jer smo se prvo bili slozili oko prvog da ne valja, pa ja on onda bio jako dobar da mi napravi novi, ali da mu doplatim... Ni taj drugi nije bio nikakav: pustao je vodu, odizao se pri 60+ km/h, izgledao ogavno... a kostao me je 350 eura! zbog svog psihickog mira, a i da ne bih dosao u bilo kakvo iskusenje, narucio sam originalni krov preko e-ducana i platio ga manje nego sto sam potrosio na dundjera.

Zakljucak: ako su zaista male rupe i nije ti bitan estetski efekat - ok. Angazuj lokalnog baju. Ako moras da menjas ceo krov - samo kupovina originalnog/kompatibilnog preko neta. A curenje nekada i ne zavisi od krova, vec od kedera, sina za odvlacenje vode, zacepljenih kanala...

Link to post
Share on other sites