Recommended Posts

E30 316i M40 90 god. upalim ga ujutro i kazaljka za temp dodje na polovinu a on jos uvek duva hladno ne mogu da razledim stakla.Kad krene da duva vruce kazaljka za temp pada do 1/4 i tu stoji .Kakav termostat ima ustvari da li je to ulozak kao sto mi rece prodavac i cena mu je 900 din/ako je on crko/

Link to post
Share on other sites

od 700 do 3500 u zavisnosit od proizvodjaca , kvaliteta i prodavnice gde kupujes...Ja kupio neki francuski colorstat od neke firme Vernet za 900 din i jos ga nisam ugradio jer se dvoumim dali da ubacim to djubre u motor ili ne , bernov u aloneu oko 2200 a u drinjaku navodno orginal bmw ov 3300 i mozda nesto preko to je za E34 ne znam koliko se razlikuju cene za E34 od cena za E36... i tu ti trba plus dihtung za kuciste termostata jer nigde neide u kompletu... u aloneu oko 440 din za E34 i nema ga nigde osim kod njih ... bar nije bilo kada sam ja trazio...

Link to post
Share on other sites

ebem mu zivot kolika razlika u ceni.....;(

za sada sam stavio karton na hladnjak tako da sada drzi ok temperaturu ali ga svakako moram zameniti,,,za par dana putujem na zlatibor,a bas nebih da uzbrdo pocne da dize temperaturu.....

Link to post
Share on other sites