Recommended Posts

Evo slike kad sam ga tek kupio...dovezo ga iz Toronta

bmw330ci8yq5.th.jpg

bmw330ci3dx7.th.jpg

bmw330ci7fn2.th.jpg

bmw330ci17ah7.th.jpg

Uradeo tehnicki(jedva proso,morao sam da podmazem sa 100$... :) salim se naravno) evo ga registrovan

1002025el6.th.jpg

1002024uo6.th.jpg

evo malo unutra sveze usisan

1002022js6.th.jpg

1002023pk0.th.jpg

1002021ef3.th.jpg

bmw330ci20dh0.th.jpg

pozdrav braco i sestre...

dscf2344vm4.th.jpg

E sad zimske cari....jebi ga mrzim sneg...a ovde ga ima 5 meseci minimum..i to bas ga ima...promenio sam felne i gume..eto ide ko zmaj..bas sam poso po zenu na poso...ovo je slika od pre 10-ak dana

dscf2731fd1.th.jpg

Evo kad stao sneg,dosla ljuta masina da cisti sneg..eto to je sve od mene...da ne bude da se stekam da stavim jednu dve slike...pozdrav

dscf2733gs3.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam za off,ali gde zivis u Kanadi?Imam brata tamo,blizu je Toronta,a videh da si ga spomenuo,pa se mozda znate...

Link to post
Share on other sites

ej hvala svima na komplimentima za auto...

ma uvek na autu ima prostora za neki upgrade....kad pogledam neke nafilovane bimmere sine ovaj moj je cosav 100%.. :)

Inace za zmigavce je covek u pravu 100%...i mene ponekad iritiraju...poradicu na tome u buducnosti...a ujedno jedna velika falinka na ovakav look i ovu boju mora mu zatamnim stakla pod obavezno.....

Odgovor za momka koji me pitao gde zivim...ja sam u Kitcheneru....oko 100km od Toronta......

Ovde sam clan od juna...nisam se eto javljao do sada ali sam voleo da citam...pratim dikusije i naravno slicice automobila...mogu da kazem s obzirom na situaciju u kakvoj se zivi tamo i zaradjuje...ovde vidim na forumu super auta..stvarno svak cast ljudi......

I ako vas ista drugo zanima vezano za auto....slobodno pitajte...

Link to post
Share on other sites
ej hvala svima na komplimentima za auto...

ma uvek na autu ima prostora za neki upgrade....kad pogledam neke nafilovane bimmere sine ovaj moj je cosav 100%.. :lol:

Inace za zmigavce je covek u pravu 100%...i mene ponekad iritiraju...poradicu na tome u buducnosti...a ujedno jedna velika falinka na ovakav look i ovu boju mora mu zatamnim stakla pod obavezno.....

Odgovor za momka koji me pitao gde zivim...ja sam u Kitcheneru....oko 100km od Toronta......

Ovde sam clan od juna...nisam se eto javljao do sada ali sam voleo da citam...pratim dikusije i naravno slicice automobila...mogu da kazem s obzirom na situaciju u kakvoj se zivi tamo i zaradjuje...ovde vidim na forumu super auta..stvarno svak cast ljudi......

I ako vas ista drugo zanima vezano za auto....slobodno pitajte...

D,da Kitchener-Waterloo...Znaci jako je moguce da se poznajes sa mojim burazerom,on je tamo od '95.Trenutno ima taksi u firmi City Cabs,a ine mu je Slavo Kovacevic...Poznato?

E da,ja zaboravio...Kola su ti ludilo!!Sta se moze ocekivati od 3.0 cupea?Vrh svih vrhova.. :) :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

ej cim budem uradio bilo kakav upgrade na autu..hvala bogu da cu to ovde odmah zakaciti i podeliti sa vama.....imam sve to u vidu.....pa polako....prva su mi na tapetu stakla...jer sam nasao dobar deal....

dakle cim odradim stakla istog momenta slika je ovde....

pozdrav i hvala svima.....

Link to post
Share on other sites

ej G-man.....nemogu na prvu loptu da kazem dal ga znam 100%...znam dosta likova iz City cab...jer tu 80% voze nasi ljudi(inace u Kitchener-Waterloo zivi oko 30 hiljada nasih ljudi)..i nesto malo Rumuni....ako mi das malo vise podataka o coveku mozda ti mogu reci tacnije...jer dosta njih dolazi u crkvi...vidjamo se tamo..i sta znam....u svakom slucaju eto svet je mali....:-)

pozdrav

Link to post
Share on other sites