Recommended Posts

zasto mi je kutija sa osiguracima i relejima poluprazna, za sta su ovi ostali osiguraci sto je prazan prostor

image019sj0.jpg

w320.png

za sta sluzi ovo na filteru, mislim treba neka struja da se poveze na njega ali ne znam za sta sluzi(mozda neki grejac ili sta)

image015mj8.jpg

w320.png

i ovo nemam pojma za sta sluzi, nigde ove zice nisu povezane a mozda bi trebale negde

image016yd4.jpg

w320.png

image017fa9.jpg

w320.png

i ovo mi je visak kablova idu prema farovima, za sta oni sluze

image018fc1.jpg

w320.png

image021ec5.jpg

w320.png

i jos me interesuje kako se steluju varovi po visini, moze li neko da mi objasni pomocu ove slike

image020dt4.jpg

w320.png

Nadam se da ce neko moci da mi odgovori na ova pitanja....Unapred hvala!

Link to post
Share on other sites

i meni je kutija sa relejima i osiguracima poluprazna,to su verovatno ostavili prazna mesta za pratecu elektroniku(abs,klima itd).ta zica na filteru mislim da sluzi da ti se na instrument tabli pali lampica kada ti je filter zaprljan,ovo ostalo nisu bas najcistije slike pa ne mogu da ti kazem sta je u pitanju.i ja bih zeleo da saznam kako se steluju farovi ako neko zna neka kaze.skoro sam menjao uloske dizni 500 dinara komad inace poljske su marke motopal nije fals sigurno tipovi su uvoznici za tu marku za srbiju.znam da si imao problema sa njima pa rekoh da pomognem.koje gorivo mu sipas? ja sam totalno presao na eurodizel,em lepse pali em ide kao metak

Link to post
Share on other sites

promenio sam uloske dizni i grejace, uloske sam placao 17e po komadu original bosh, a grejaci su cini mi se iskra ili tako nesto 6e po komadu, sipam i ja sada euro, mirnije radi, ne ledi, i sto kazes ide kao blesav

Link to post
Share on other sites

prazna mesta u osigurac kutiji su ostavljena za razne dodatke npr. maglenke, motori farova, el. podizaci itd.

Link to post
Share on other sites

Farovi se šteluju okretanjem belih kockastih plastičnih šrafova (4 komada - lepo se vide na gornjoj slici). Ako hoćeš da podigneš farove gornje šrafove zavrneš, a donje odvrneš; a za spuštanje farova obrnuto. Najbolje to uveče uradi sa upaljenim farovima na nekom zidu.

Link to post
Share on other sites
Farovi se šteluju okretanjem belih kockastih plastičnih šrafova (4 komada - lepo se vide na gornjoj slici). Ako hoćeš da podigneš farove gornje šrafove zavrneš, a donje odvrneš; a za spuštanje farova obrnuto. Najbolje to uveče uradi sa upaljenim farovima na nekom zidu.

hvala burazereu...

Link to post
Share on other sites
ma brate ti pobodi sve i spremi aparat za gasenje i sekiru pored minus kleme

nisam mislio da mi fali osiguraca pa da popunim sve, vec me interesuje za sta bi oni sluzili sve kada bi bila puna, kao sto rekose neki abs klima podizaci i slicno... znaci interesuje me sta sve nosi kockica od opreme

Link to post
Share on other sites