Recommended Posts

Ovako. Imam e34 520 24V m50 `92god. Desava mi se sledece. Ne uvek ali kada palim auto (iskljucivo) na benzin da se na davanju kontakta cuje neko zujanje ali ne kao potapajuca pumpa nego nesto jace a nekada to pocne i da krci. Nekada se to cuje i kad se auto upali onda pocne, traje par sekundi i stane. I od pre koji dan ponekad mi se desava da auto nece uvek da primi gas na benzinu. Isturiram ga na leru par puta i posle radi normalno. Najcesce mi se to desava kad upalim auto i na leru radi normalno ali kad stisnem gas promeni zvik i poveca samo do 200 obrtaja i inda moram malo da ga nagazim i tada se kao probudi!

Toliko za sada nadam se da ne gnjavim i da cete razumeti sta sam pitao, unapred HVALA!!!

Link to post
Share on other sites

imam utisak da dolazi ispod haube ali nisam siguran! tako bezveze se manifestuje da ne mogu da odredim. Ponekad mislim da dolazi i iz rezervoara, od pumpe a ko za maler nikad nikog samnom da moze da cuje tacno odakle dolazi.

Link to post
Share on other sites

meni na e32 su se deshavali takvi zvukovi i bile su u pitanju automatske klapne za ventilaciju

da li imash rucchne ili automatske komande za usmeravanje vaduha?

i kada ugasim auto uvek su neshto jele govna same

Link to post
Share on other sites

ma nemam elektricne sibere za vazduh jedino ako nije pumpa za vodu farovi nisu, motori se ne cuju uopste kod mene. ko da ih nemam!

ali ipak hvala! ako neko imaq jos neko misljenje nije na odmet!

Link to post
Share on other sites

Kod mene na mojoj 5ici se javlja isti problem ali vrlo retko,obicno kad dam kontakt cuje se neko pucketanj i krcanje ispod haube i kad upali radi lose,onda ga ugasim i upalim i sve je ok.

Link to post
Share on other sites