Recommended Posts

1. Gde se nalaze osiguraci ili releji za osvetljenje u autu,za ono kad zadrzis kljuc pri zakljucavanju kada se zatvaraju stakla i siber,za centralno zakljucavanje,za brisace i za te sitnice?

2.Ne radi mi tempomat,da li se on popravlja ili menja i koje su najcesci problemi sa njim?

U pitanju je e32. Unapred hvala.

Link to post
Share on other sites

psto ti otvaranje i zatvaranje prozora radi preko modula oni ti se nalaze ispod zadnjeg sedista a ovo na slici ti je modul za chek-control i spoljnu svetlosnu grupu

Link to post
Share on other sites

Osigurace cu sutra ujutru da proverim i da javim kakva je situacija,nisam stigo jer sam radio prece stvari na bmw-u.Interesuje me sta je ovo:

pitanje2yo6.th.jpg

pitanje3ia8.th.jpg

pitanje4tz1.th.jpg

Kablovi od toga ulaze u ova dva bosch=ova motorcica koja su skoro ista sa onima sto otvaraju i zatvaraju klapne.Predpostavljam da je nesto vezano za klimu,ali vidim da to nije fabricki,nesto je prepravljano pa me zanima o cemu se tu radi.

pitanje6ty7.th.jpg

pitanje5on8.th.jpg

I ovo mi nije jasno?

pitanje7uh8.th.jpg

I ovo ne mogu da se setim za sta je prekidac?Takav isti stoji na pedali od kocnice za stop svetlo...

pitanje8jl8.th.jpg

Link to post
Share on other sites
Osiguraci su iza muldi:

01_before.jpg

20_result.jpg

Provjeri prvo osigurace pa cemo dalje.

BMW 528iA Mozes li mi reci zasta su ova dva modula, u pitanju je druga slika ECU-i od neceg. Kada ih iscupam pisti mi "chek control" imam nekih problema sa ABS-om poceo sam da skidam senzore i pumpu pa me zanima da nije jedan od ova dva za ABS?

Izvinjavam se za off.....al da iskoristim slike

Link to post
Share on other sites
I ovo ne mogu da se setim za sta je prekidac?Takav isti stoji na pedali od kocnice za stop svetlo...

pitanje8jl8.th.jpg

taj prekidac ti je sastavni deo tempomata, njegova aktivacija gasi tempomat. ili je na pedali kocnice ili gasa, pre kocnice

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

I mene isto zanima sto se tiche tempomata,sta treba raditi da bi bio ispravan??Meni nedostaje jedan osigurach u broju 19,ne znam za sta pogledacu pa cu javiti.Nadam se da nije prob,da ne otvoram novu temu.

Link to post
Share on other sites