Recommended Posts

...tesko da je ovo brzina preko 300km/h ! :)

...cudo sta par zuba na lancanicima mogu da urade !

...dosta se polemisalo o ovim snimcima i svi koji imaju iskustva sa voznjom ovakvih dvotockasa uglavnom se slazu da je brzina malo tyunirana !!! ...sve jedno respect za voznju pa makar ona bila malo manja od prikazane !

Link to post
Share on other sites

I ja moju Kawu spremam za leto,necu voziti kao ovaj lik,vec opusteno.Evo koja slika rastavljenog danas,motor ide dole da se ventili nasteluju,auspusi da se zamenu,karburatori da se ociste i nasteluju,gume da se zamenu.To je sto se tice motora.

A za bimer stizu konacno pravi hidropodizaci i novi amorti i opruge koje mozes sam da stelujes-visinu. :)

Vulkan.jpg

Vulkan1.jpg

Link to post
Share on other sites

Pre 10 dana na Discoveri-ju, je bio snimak o liku koji obara Ginisov rekord, na 240km/h, je stisnuo prednju koncicu, digao motor na prednji tocak i tako ga vozio do zaustavljanja.

Sve u svemu oko snimka necu polemisati, da li je ili nije brzina lazirana, jer snimak vidim prvi put, samo se vidi da su momci navuceni na adrenalin samo tako.

Link to post
Share on other sites
I ja moju Kawu spremam za leto,necu voziti kao ovaj lik,vec opusteno.Evo koja slika rastavljenog danas,motor ide dole da se ventili nasteluju,auspusi da se zamenu,karburatori da se ociste i nasteluju,gume da se zamenu.To je sto se tice motora.

A za bimer stizu konacno pravi hidropodizaci i novi amorti i opruge koje mozes sam da stelujes-visinu. :D

Vulkan.jpg

Vulkan1.jpg

i ja spremam moju masineriju za sezonu pa se vidimo neki vikend gore na vencu ako se vozas gore

Link to post
Share on other sites