parkiraja i ostalo...


Recommended Posts

Nesto bilo nesto ne, al se slatko ismejah, kako li ovima daju volan, stubici su najjaci a izgleda da ona riba nije ni ukapirala da se nasadila a i skoda na krovu je vrh. :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Znaci neverujem ...... Prvo koji sve kreteni voze ... a posle i ovo przenje lamele.. Uzas.. Pa cica menja lamele na nedeljnom nivou . Ono kao da sutra je subota idem da promenim lamelu :preved: :preved: :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Transporter, reci....al to sto ces reci bice upotrebljeno protiv tebe (mislim vas) :preved:

Zene najvise zbunjuje ovo...Kako to da kad idu nazad i motaju volan u levo, i gledaju preko desnog ramena, auto ne ide u desno nego u levo...odnosno, kako to da auto ide isto levo i kad idu pravo i kad idu nazad, zar ne treba to da bude obrnuto, posto ne gledaju pravo, vec gledaju nazad....a onda kad im neko prica "motaj desno" one motaju levo itd....:preved:

Kada treba da udjem na kanal obavezno me covek pita ...."Hocete li da JA to uradim umesto vas" :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
jednom je neko dao komentar zasto zene slabo mogu da ocene razdaljinu....ali, sramota me je da kazem :preved:

ajd kazi,sta te briga! :preved:

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako mozete ovo da gledate,ja sam se iznervirao da sve boli,idioti,uf ko sve vozi :preved: ,ona riba sto se parkira 3.5min. mogla bi na dopunsku nastavu,izgleda nije bila na casovima za parkiranje. :preved:

Link to post
Share on other sites
jednom je neko dao komentar zasto zene slabo mogu da ocene razdaljinu....ali, sramota me je da kazem smile.gif
ajd kazi,sta te briga! :preved:

Zene ne mogu dobro dao ocene razdaljinu zato sto ih muskarci ceo zivot lazu da je 15cm ustvari 20 :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...